Witam-o pomoc pytam/-:
Autor Wiadomość
Snake Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Witam-o pomoc pytam/-:
Nikt nie ma żadnej władzy nad żadnym człowiekiem. Duch jest wolny sam w sobie
03-01-2018, 20:45
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 157
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 99 razy w 54 postach
MeryJane powiem jasniej, nie jest to uczucie które powstalo same z niego. Raczej go do niego zmusilaś. Więc zrobiłaś to wbrew jego woli. Niestety tak działają te rytuały.

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
03-01-2018, 21:09
 Podziękowali: Nikodem
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 123
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 94 razy w 37 postach
(03-01-2018, 20:38)MaryJane napisał(a): Jednak nie mogę się zgodzić, że nie wywoła uczucia u czarowanej osoby. Przykładem jest mój mąż, urok użyty na niego spowodował powstanie uczucia silnego, można by powiedzieć, iż to prawdziwa miłość.

Czas pokaże...

Już kiedyś pisałem że
"Człowiek to nie pies że go na smyczy będziesz ciągnąć gdzie chcesz. Kochasz go niby a chcesz dla niego to co najgorsze??? Uwięzić pozbyć wolnej woli, zrobić coś żeby nie miał możliwości podejmowania decyzji??

I takie moje zdanie.
03-01-2018, 21:36
 Podziękowali: wena
MaryJane Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 93
Reputacja: 5
Podziękowano 41 razy w 29 postach
Może masz rację, jednak pomyśl, po co wtedy byłaby cała magia? Nie tylko miłosna, ale każda inna. Idąc tym tokiem myślenia, nie powinno się używać magii finansowej czy pomagającej zdobyć pracę lub prestiż, bo również wplywamy na kogoś. A uzdrawianie? To również wpływ, może nie na wolę człowieka, a na jego przeznaczenie.
Nie wrzucajmy uroków miłosnych do jednego worka z napisem "Zło", czasami nawet taki rodzaj magii jest pozytywny.
03-01-2018, 21:37
Kangur Offline
Kangur

Liczba postów: 129
Reputacja: 8
Podziękowania: 60
Podziękowano 26 razy w 16 postach
Załamana - zakochana, każdy powie i doradzi jak zapytasz o konkretne rzeczy jakie Cię ciekawią z konkretnym rytuałem w temacie konkretnego rytuału.
03-01-2018, 21:39
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 123
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 94 razy w 37 postach
Nie twierdzę że to jest złe, tylko jeżeli kogoś "kochasz" to chyba zawsze chcesz jak najlepiej?
Czasami z miłości warto odejść od drugiej osoby, aby jej ułatwić życie.

Aczkolwiek takie rytuały są ciekawe, ale wg mnie tylko z pożądania innej osoby a nie na wieki.
03-01-2018, 21:44
MaryJane Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 93
Reputacja: 5
Podziękowano 41 razy w 29 postach
Gdyby to wywoływało tylko pożądanie, to urok by działał kilka tygodni, miesięcy, a nie lata.
Masz rację, magia miłosna jest ciekawa. Każdy ryt jest inny, każdy przypadek inny, ale zawsze tak samo ciekawy.
03-01-2018, 21:51
Załamana - zakochana Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
Witam wszystkich , dziękuje za wszelkie odpowiedzi , tutaj pani MaryJane ma racje ,ja właśnie kocham mocno i wiem ze on tez do mnie czuje dużo , tak skończyć nie można jeśli jesteśmy zakochani i bardzo prosiłabym kogoś o spętanie , czy to jest możliwe ? Pomoże mi ktoś ? ;(

(03-01-2018, 21:39)Kangur napisał(a): Załamana - zakochana, każdy powie i doradzi jak zapytasz o konkretne rzeczy jakie Cię ciekawią z konkretnym rytuałem w temacie konkretnego rytuału.

Tak ale czy ja będę mogła coś zrobić sama ? Ja nic nie umiem , nie znam się na magii :/ chciałabym kogoś znaleść żeby ktoś coś za mnie wykonał ,,,
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2018, 23:02 {2} przez Załamana - zakochana.)
03-01-2018, 22:04
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 157
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 99 razy w 54 postach
Załamana-zakochaba, nie szukaj nikogo kto to zrobi za ciebie. Sama weź się w garść, weź jakąś książkę z podstawami, ogarnij trening magiczny i praktykuj codziennie. Nie radzę powoływać się na niektórych ezo świrów bo możesz utopić gruby hajs Oczko

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
03-02-2018, 10:18
 Podziękowali: Nikodem
Załamana - zakochana Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
(03-02-2018, 10:18)LupusAlbum napisał(a): Załamana-zakochaba, nie szukaj nikogo kto to zrobi za ciebie. Sama weź się w garść, weź jakąś książkę z podstawami, ogarnij trening magiczny i praktykuj codziennie. Nie radzę powoływać się na niektórych ezo świrów bo możesz utopić gruby hajs Oczko

Witam , tak rozumiem już trochę dałam się nabrać z internetu , nie mówię ze z forum , bo wierze ze wszyscy sa tutaj uczciwi , i nawet jakby znalazła się jakaś dobra dusza to pewnie - nie wiele ale zapłaciłabym za wykonanie spętania bo sama w siebie to niewiem czy wierze , nie potrafię ::/
03-02-2018, 12:09

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB