Witam-o pomoc pytam/-:
Autor Wiadomość
bart12 Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Witam-o pomoc pytam/-:
(03-02-2018, 12:09)Załamana - zakochana napisał(a):
(03-02-2018, 10:18)LupusAlbum napisał(a): Załamana-zakochaba, nie szukaj nikogo kto to zrobi za ciebie. Sama weź się w garść, weź jakąś książkę z podstawami, ogarnij trening magiczny i praktykuj codziennie. Nie radzę powoływać się na niektórych ezo świrów bo możesz utopić gruby hajs Oczko

Witam , tak rozumiem już trochę dałam się nabrać z internetu , nie mówię ze z forum , bo wierze ze wszyscy sa tutaj uczciwi , i nawet jakby znalazła się jakaś dobra dusza to pewnie - nie wiele ale zapłaciłabym za wykonanie spętania bo sama w siebie to niewiem czy wierze , nie potrafię ::/

Jeżeli nie uwierzysz w działanie to żadnych efektów nie uzyskasz. Trzeba dobrze się nastawić i uwierzyć że rytuał się uda Uśmiech
03-02-2018, 12:47
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 164
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 101 razy w 55 postach
Samo nastawienie nic Ci nie da... niech się kobita weźme w garść i coś zrobi. Jak zamierza się nad sobą użalać to dalej los będzie jej plul w twarz. Magia nie jest dla miękkich pipek Oczko

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
03-02-2018, 13:20
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: bart12
Mistral Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Witajcie,
Jestem tu nowa. Sposrod miliona postow trafilam akurat tutaj pomiedzy Was. Wierze ze niektore rzeczy nie dzieja siez przypadku.. Oczko Moze mialam tu trafic. 3 miesiace temu partner zostawil mnie po dlugich przemysleniach ze nie pasujemy do siebie. Szuakalam pomocy u wrozek i tarocistow. Jednak nie skorzystalam z zadnej propozycji na spetanie, ze strachu ze jest to manipulacja druga osoba. Mimo iz moje serce cierpi i krwawi nie chce wyrzadzac komus takiej krzywdy. Wiem ze istnieja uroki ktore nie sa niczym zlym..?
Zainteresowal mnie wpis Mary Jane. Czy moglabym Cie prosic o wiecej szczgolow na temat uroku jaki wykonalas?
06-16-2018, 16:26
Znajdź Posty Reply

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB