Dziwny Symbol?
Autor Wiadomość
Novice Offline
Użytkownik

Liczba postów: 38
Reputacja: 2
Podziękowania: 18
Podziękowano 6 razy w 5 postach
Dziwny Symbol?
Witam Oczko

Sytuacja dosyć nietypowa. Nawet nie do końca wiem, jak ją opisać

Będą to już z jakieś 3-4 lata, od kiedy "prześladuje" mnie pewien znak. W jaki sposób?

Kiedy mam coś do pisania, i na czym pisać, przeważnie w momencie zamyślenia się, czy też bycia zabsorbowanym czymś, moja ręka mimowolnie nakreśla pewną "sygnaturę". Uczucie, kiedy to się dzieje, ,można porównać do chwilowego transu, mimo że zdecydowane 95% mnie czuje się świadoma. Czasami też używam tego do przekreślania tego co narysowałem/napisałem, zamiast użyć do tego prostego krzyżyka

Ciężko mi stwierdzić, skąd się to wzięło. Może to być wytwór mojej wyobraźni, czy też pamięć mięśniowa która uległa modyfikacji, stworzona w wieku szkolnym poprzez kreowanie własnego podpisu i zabawy ze sposobem pisania samym w sobie

Mimo wszystko, mam wrażenie, że gdy nakreślałem ten znak, w miejscu gdzie był, bądź też w krótszym lub dłuższym czasie działo się coś niedobrego/nieprzyjemnego. Chociaż to też może być tylko moja wyobraźnia, albo placebo...

Tak czy inaczej, proszę o zrewidowanie ów znaków - Może wam się z czymś kojarzą, przypominają? Ja póki co staram się nie maziać tych bazgrołów Język

Zdjęcia:

https://postimg.org/gallery/3iof5ky12/21fe7661/
Seek wisdom and share wisdom
03-13-2018, 01:58
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB