Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwój Forum
Autor Wiadomość
xxxxxx Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
RE: Rozwój Forum
Witam,
nie zgodzę się z Twoim zdaniem MaryJane.
Ta sytuacja z podszywaniem się pod Cyjanka jest jak dla mnie dziwna. Nie rozumiem, jak można pobierać w ogóle jakiekolwiek opłaty za pomoc. Rozumiem, że tonący brzytwy się łapie, ale ludzie, nie można podporządkować życia wykonując jedynie rytuały itd.

Natomiast jest to wina jedynie właśnie osoby szukającej pomocy.
Taki "tutorial" pomoże nawet laikowi stwierdzić, że coś jest nie tak.

Jeszcze jedno, wiadomo, że czasem skuteczność obrzędu nie jest z dnia na dzień. Zależy od celu, czasu i "mocy" użytkownika. Skąd osoba, która zapłaciła wiedziała, że owy rytuał nie zadziałał? Może trzeba jeszcze odczekać? A może nie zadziałało.. A nie od razu z pretensjami, że "osoba" coś zapłaciła i już piszę do Cyjanka.. Zadajcie najpierw pytania, a potem podejmujcie kroki.

Wasze i moje praktyki mają bardzo mocne korzenie, to ciężka praca i co najważniejsze ciągła, aby Wasze prace dawały jakiekolwiek rezultaty. Istnieje jeszcze coś takiego jak tradycja, która w obecnych praktykach nie często występuje. Nie rozumiem, jak można podejść tak lekko do jakikolwiek obrzędów bez znajomości tradycji. Mam nadzieje, że jak i Ty MaryJane jak i Cyjanek wiecie z jakich mocy korzystacie.

Ja postaram się coś napisać, może mało inspirujące tematy, ale jednak zobaczymy, kto się odezwie i zacznie polemizować. Bo na chwilę obecną magia miłosna to nie mój konik, a tylko taki jest poruszany.

Chciałbym, aby większość działów została ożywiona. Co ważniejsze spotkałbym się z ludźmi o podobnych praktykach, ale nie z fanatykami.
Księga Jeremiasza 48:10
Przeklęty ten, co wypełnia dzieło Pańskie niedbale!
Przeklęty ten, który swój miecz powstrzymuje od krwi!
03-31-2018, 21:09
MaryJane Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 93
Reputacja: 5
Podziękowano 41 razy w 29 postach
Postaw się na miejscu Cyjanka. Ktoś wyłudził pieniądze na jego konto, naobiecywał nie wiadomo co, a teraz cyjanek musi świecić oczami za niewinność.
Wyobraź sobie taką sytuację. Ktoś wchodzi na forum, znajduje taki poradnik dotyczący magii miłosnej. Drukuje go sobie, czyta, uczy się odpowiednich formułek. Wtedy zakłada blog czy rzuca ogłoszenie na innym forum i wyłudza pieniądze od zdesperowanych ludzi.
Po to jest forum, by ten, kto potrzebuje pomocy w sprawie magii, nie tylko miłosnej mógł zapytać Cyjanka, Ciebie i jeszcze wielu osób. Każde z nas coś wniesie i rozjaśni takiej osobie zasady działania i przygotowanie do operacji magicznej.
Takie jest moje zdanie.
04-02-2018, 07:17
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 756
Reputacja: 63
Podziękowania: 133
Podziękowano 569 razy w 123 postach
Amorte,

Cytat: Nie rozumiem, jak można pobierać w ogóle jakiekolwiek opłaty za pomoc. Rozumiem, że tonący brzytwy się łapie, ale ludzie, nie można podporządkować życia wykonując jedynie rytuały itd.
Normalnie, jak za każdą inną usługę. Gdzieś nawet czytałem o przesądzie, że jak czarownikowi nie dało się choćby monety w podzięce, to ryt potrafił się zepsuć.

Cytat:Nie rozumiem, jak można podejść tak lekko do jakikolwiek obrzędów bez znajomości tradycji.
Cytują Wattsa, Shiva nie musi znać się na biomechanice ruszania nogami, żeby tańczyć swój taniec.

Cytat:Ja postaram się coś napisać, może mało inspirujące tematy, ale jednak zobaczymy, kto się odezwie i zacznie polemizować.
Zacznij.

Cytat:Chciałbym, aby większość działów została ożywiona. Co ważniejsze spotkałbym się z ludźmi o podobnych praktykach, ale nie z fanatykami.
Gdzieś ty się uchował, w domku w puszczy bez internetu?
Czas inteligentnych dyskusji na forach i grupach magicznych przynajmniej na razie minął, i to na całym świecie jest tak samo.

Powód zawsze ten sam, od starożytności - zbyt mało chętnych do wymiany wiedzy praktyków.

Śmiesznie wyszło.
Nawet kiedy cała popularna wiedza magiczna jest dostępna w internecie, magia nadal pozostaje wiedzą tajemną.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
06-07-2018, 22:38
milostka Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czy polecicie jakies konkretne rytualy ma milosc ?
06-13-2018, 16:57

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB