Magia rodowa
Autor Wiadomość
Ezuark Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Magia rodowa
Witam,
ostatnio spotkałam się z tematem Magii Rodowej, opowiadała mi o tym osoba, która teoretycznie zajmuje się szeroko rozumianą magią, ale kiedy chciałam sama poczytać na ten temat okazało się, że właściwie nic o tym nigdzie nie ma (no nie licząc wzmianek z serialów o czarownicach)...
Czy nie istnieje taki rodzaj magii, to wszystko to jakaś ściema jest?
Napiszcie co wiecie na ten temat, bardzo mnie to zaciekawiło.
Dziękuję!
06-12-2018, 08:59
MaryJane Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 93
Reputacja: 5
Podziękowano 41 razy w 29 postach
RE: Magia rodowa
Pierwszy raz z czymś takim spotykam się. Napisz dokładnie o co chodzi.
06-13-2018, 06:44
Ezuark Offline
Neofita

Z tego co zrozumiałam, to oprócz uporządkowania spraw (ograniczeń, skłóceń) z naszymi przodkami (ewentualnie odprowadzenie ich po śmierci, albo zdjęcie klątw na naszym rodzie) to nauczenie się od nich oraz wzmocnienie naszej "mocy".... Nie wiem jak wygląda sam rytuał. Ale ciekawi mnie bardzo czy to możliwe, żeby nasi przodkowie, w pewnym sensie, przekazywali nam swoją moc.
06-13-2018, 08:26
MaryJane Offline
Wtajemniczony

To nie będzie jeden rytuał, nie da się zawrzeć wszystkiego o czym piszesz w jednym. Odprowadzenie zmarłych nie połączysz ze zgodą wśród żyjących.
Jeżeli już to zdjęcie z ciebie negatywnych wpływów zmarłych i żywych jest możliwe za pomocą jednego działania, ale to nie doprowadzi do zgody czy pojednania, a jedynie do odcięcia ich wpływu na ciebie.
06-13-2018, 09:43
Ezuark Offline
Neofita

Rozumiem, choć w tym miejscu akurat jestem prawie pewna, że ta osoba mówiła, że wszystko się odbędzie w czasie jednego rytuału, być może rozumiała przez to np jeden wieczór/ spotkanie ale kilka rytuałów.

Mówisz, że mogę się odciąć od ich wpływu, ale czy np tylko negatywnego? Interesuje mnie, czy w takim razie, jest możliwe poproszenie przodków o udzielenie mi ich wiedzy i siły magicznej?
Czy wiesz, czy coś takiego jest praktykowane?
06-13-2018, 09:52
MaryJane Offline
Wtajemniczony

Wróć na samym początku do twych poprzednich wcieleń, a następnie szukaj pomocy u przodków oraz przewodników duchowych, opiekunów. To chyba będzie najlepsze rozwiązanie.
Zadaj sobie pytanie, co jeśli twoi przodkowie nie mieli żadnej wiedzy magicznej, a przypuśćmy byli zagorzałymi katolikami? Wtedy jedyna ich pomoc może przynieść odwrotny skutek.
06-13-2018, 10:33
Ezuark Offline
Neofita

Masz rację, trzeba uważać....

Dziękuję Ci za odpowiedź.
06-13-2018, 20:02

Skocz do: