Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usługi ezoteryczne
Autor Wiadomość
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 126
Reputacja: 17
Podziękowania: 152
Podziękowano 142 razy w 64 postach
Usługi ezoteryczne
W sumie i tak już to robię od dłuższego czasu, więc wstawię wątek aby uniknąć kolejnych wiadomości z zapytaniem się czy pomogę etc.
Tak więc tak, personalnie wykonuję usługi ezoteryczne dla innych ludzi. Główne obszary u mnie to;
1) wróżbiarstwo - tarot, geomancja, onejromancja.
2) spętania i inne działania miłosne
3) klątwy
4) rozmaite działania różnorodne mocno spersonalizowane jak np wpłynięcie na szefa, ogólne szczęście i nieszczęście etc
5) oczyszczanie energetyczne razem z opisem skanu energetycznego u danej osoby
6) pozbycie się klątwy, uroku etc

Pragnę zaznaczyć, że nie jestem w stanie znaleźć na tyle czasu żeby każdej osobie tłumaczyć jak działa to co robię - po taką wiedzę można przewertować niektóre posty (jak mój ''Magia miłosna'') bądź sięgnąć po stosowną literaturę. Ewentualnych zainteresowanych proszę aby kontaktowali się ze mną przez PW i w pierwszej wiadomości przybliżyli swoją sytuację a w temacie zaznaczyli formę oczekiwanej usługi (ceny także podaje na PW, ponieważ czasem w zależności od sytuacji jestem w stanie zejść niżej).
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
06-18-2018, 21:21
Załamana - zakochana Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Usługi ezoteryczne
Nie mogę dodać nowego wątku widc dodaje w odpowiedzi
- sorry
Witam wszystkich zapłacę ile tylko chcecie ale wykonajcie dla mnie rytuał miłosny lub coś mocniejszego
Zapłacę ale po skończonym udanym rytuale - dużo osób może myśleć ze oszukam wręcz przeciwnie robią zostałam tytaj oszukana - nie będę wskazywała palcami przez kogo ale chce poprostu żeby ktoś prawdziwy dla mnie tobwykonal skoro umie zrobić rytuał żeby się wybranek zakochał bedzie umiał ( jakbym nie dotrzymała słowa ) to rozłączyć ale proszę weź pod uwagę to ze zostałam tutaj oszukana i boje się drugi raz płacić ( nie male pieniądze ) zapłacę wszystko po udanym rytuale , odezwij sie na priv jak ktoś chce mi pomoc
06-23-2018, 23:17
milostka Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Załamana, to chociaż napisz na priv kto cie oszukał i nie jest godny zaufania tutaj.
06-24-2018, 10:56
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Załamana, masz osobny dział ''Szukam pomocy'' i tam masz ikonę ''Utwórz wątek''. Z mojej strony mogę Ci powiedzieć, że nie każdy rytualista przystanie na zapłate po efektach, choćby z tego powodu, że w takiej sytuacji musiałby łożyć z własnej kieszeni na potrzebne materiały, a to nie jest kwestia 10 zł. W tym miejscu proszę także ewentualnie admina żeby przeniósł część tego wątku od odpowiedzi Załamanej jako osobny wątek w stosownym dziale.
06-24-2018, 12:53
 Podziękowali: Olimpia
Załamana - zakochana Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
Przepraszam - -ale nie mogłam nigdzie dodać swojego wątku wiec dodałam tutaj ,
Skoro ty jesteś w stanie złączyć mnie z moim wybrankiem powiedz ile kosztuje całe przygotowanie zapłacę za wsZystkie potrzebne rzeczy a po skończeniu ryt i po tym jak wróci oddam resztę jest taka możliwość ? Przecież jakbym nie była szczera możesz rozwalić później wszystko ,,, a wiec odezwij się na priv jak jest taka możliwość pozdrawiam
06-25-2018, 17:47
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Ale nawet rozwalenie wymagałoby dalszego wysiłku i czasu etc. Możesz mi ewentualnie napisać na priv swoją sytuację i pomyślimy co możnaby zrobić.
06-25-2018, 18:42
Któraś Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Witam
Tez byłabym zainteresowana rytuałem żeby wrócił i ponownie pokochał ,,,
Powiedz mi cyjanek ile to trwa ? Dla mnie zostało wykonane już prawie 4 msce temu rytuał ale chyba za słaby bo skoro do dnia dzisiejszego nic się nie dzieje :/ czy to możliwe ze tak długo ? Napisz proszę tutaj ile trwa żeby efekt był ? Na priv nie mogę napisać bo nie działa :/ pozdrawiam i dziękuje
06-26-2018, 07:25
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Napisz do mnie najwyżej na maila. Efekt przeważnie manifestuje się w pełni w ciągu miesiąca/dwóch.
07-01-2018, 19:43

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB