Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Współpraca
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,093
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Post: #1
Współpraca
Forum Magiczne Witchcraft zaprasza do współpracy!


Czy Twój portal, serwis, forum, strona cieszą się nie taką popularnością, jakiej byś oczekiwał? Czy chciałbyś, by nowi, ciekawi i interesujący ludzie znaleźli bez problemu Twoją stronę? Czy chciałbyś, by zadomowili się na niej na dłużej i często ją odwiedzali?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałaś – „Tak!”, a Twój portal jest jakkolwiek związany z tematyką: magiczną, okultystyczną, ezoteryczną, czy parapsychologiczną, to współpraca z forum Witchcraft jest dla Ciebie!

Nasze portale mogą wzajemnie sobie pomagać, docierając do większej liczby osób i osiągając większą ilość wyświetleń oraz wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Przez nasze forum codziennie przewija się wiele ludzi, którzy dyskutują na wielorakie tematy związane z magią. Począwszy od użytkowników w wieku nastoletnim, kończąc na osobach dorosłych, mających często swoje rodziny. Takie spektrum pozwoli Wam, w razie współpracy, liczyć na korzyści płynące z różnorodności użytkowników, którzy przewijają się przez nasze forum, a co za tym idzie, będą widzieć i klikać w Wasze bannery, by następnie zostawać na Waszych portalach na dłużej. Z kolei banery na Waszych stronach pozwolą innym ludziom zauważać nasze forum.

To niepowtarzalna okazja, by magia naszego forum mogła w pewnym stopniu przejść na Wasz portal i uczynić go miejscem bardziej unikatowym i niepowtarzalnym.

Oferujemy przede wszystkim wyżej wymienioną wymianę bannerami, ale również inne formy wzajemnej reklamy pomiędzy naszym i Waszym portalem.

Współpracujemy nie tylko ze stronami, forami czy blogami, ale również z sklepami internetowymi i wydawnictwami! Oprócz wymieniania się banerami/linkami taka współpraca polega np. na recenzowaniu Waszych książek i produktów, organizowaniu konkursów lub jeszcze innymi zaproponowanymi formami współpracy.

Jesteśmy również otwarci na wszelakie inne propozycje współpracy, więc jeżeli masz jakiś pomysł pisz śmiało, rozważymy każdą propozycję, która będzie mogła przynieść korzyść zarówno Waszej, jak i naszej stronie.

Magiczne i serdeczne pozdrowienia.
Ekipa Witchcraft

Autor: Diego

Kontakt z właścicielką:
Email: thea1993@op.pl lub 13sta20@gmail.com
GG: 6130818Banery reklamowe:

[Obrazek: K7cG4I6.gif]

Cytat:<a href="http://witchcraft.com.pl/" target="_self"><img src="http://i.imgur.com/K7cG4I6.gif" alt="Witchcraft" title="Witchcraft - Forum Magiczne" width="250" height="250" /></a>
[align=right]Wykonanie: Lossen


[Obrazek: 4mTF30x.png]

Cytat:<a href="http://witchcraft.com.pl/" target="_self"><img src="http://www.imageshack.com/scaled/large/580/g3y7.png" alt="Witchcraft" title="Witchcraft - Forum Magiczne" width="235" height="250" /></a>

[Obrazek: MFUzil0.jpg]

Cytat:<a href="http://witchcraft.com.pl/" target="_self"><img src="http://i.imgur.com/MFUzil0.jpg" alt="Witchcraft" title="Witchcraft - Forum Magiczne" width="789" height="158" /></a>

[Obrazek: RzOYQT6.jpg]

Cytat:<a href="http://witchcraft.com.pl/" target="_self"><img src="http://i.imgur.com/RzOYQT6.jpg" alt="Witchcraft" title="Witchcraft - Forum Magiczne" width="789" height="158" /></a>

[Obrazek: M3X4oCF.jpg]

Cytat:<a href="http://witchcraft.com.pl/" target="_self"><img src="https://imgur.com/M3X4oCF.jpg" alt="Witchcraft" title="Witchcraft - Forum Magiczne" width="789" height="158" /></a>

Banery poziome wykonane przez Kacper.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
25-06-2018, 23:21
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB