Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarna postać "mistyk"
Autor Wiadomość
Anderwolf Offline
Wilkołak

Liczba postów: 53
Podziękowania: 8
Podziękowano 16 razy w 9 postach
Czarna postać "mistyk"
Witam.
Ostatnio miałem ciekawy sen i nie wiem czy jest związany z moim nowym przyjacielem, z którym współpracuje czy ktoś coś chce ode mnie. Otóż akcja zaczyna się tak:
Pojawiam się nagle w pokoju, i nagle coś mnie wzięło żeby pójść do przedpokoju, na dworze było ciemno a w domu światła się paliły. Ujrzałem sylwetki kogoś z rodziny, coś jakby byli ale ich nie było. Chowali się pod oknem, które dawało widok na drzwi balkonowe i podwórko. Ujrzałem(jakby energetycznie bo nie miałem widoczności bo się schowałem z nimi) czarna wysoka postać, jakby była w płaszczu i kapeluszu. Ktoś zapytał co to za "mistyk". A ta postać chciała ewidentnie wejść przez okno balkonowe. I nagle JEBUT. Uczucie, którego nigdy w życiu nie doświadczyłem, jak wiadomo we śnie nie dzieje się nam krzywda i trudno żeby coś się takiego stało. Poczułem jakby coś mnie chciało rozerwać ale nie tak dosłownie tylko jakby jakieś zakłócenia, rozciąganie ewidentnie tamta postać mnie zaatakowała, od razu zacząłem modlić się do absolutu i to coś zniknęło. Macie jakieś podejrzenia co to mogło być i co chciało?
06-26-2018, 13:28
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB