Wampir energetyczny
Autor Wiadomość
Zaciekawiona Offline
Użytkownik

Liczba postów: 10
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Wampir energetyczny
Witam, mam pytanie jak odciąć taka osobę ode mnie i od jeszcze jednej osoby? Jak ja zablokować żeby nie pobierała ze mnie energii a co za tym idzie nie przesyłała mi negatywnej do mniej??
07-01-2018, 10:37
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 160
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 101 razy w 55 postach
RE: Wampir energetyczny
Skąd masz taką pewność, że pobiera od ciebie energie? na jakiej podstawie to stwierdzasz?

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
07-01-2018, 12:45
Znajdź Posty Reply
Zaciekawiona Offline
Użytkownik

Liczba postów: 10
Podziękowania: 3
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Wiesz , na takiej, ze tylko po rozmowie z ta właśnie osoba czyje się słabo. Bez jakiej kolwiek energii. Chęci do życia. Być może jest to toksyczna osoba która muszę jakoś wyeliminować z życia. Głupi przykład ja mówię, ze u mnie super fajnie pięknie za chwile jestem sprowadzona do parteru. I nie tylko ja się tak czuje po rozmowie z ta właśnie osoba. Czuć , ze się ładuje ta energia itd..nie wiem jak to prościej wyjaśnić.
07-01-2018, 13:01
Znajdź Posty Reply
mesmeric Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 3 postach
Postaraj się ustalić czy jest to wampir energetyczny czy emocjonalny. Ten pierwszy będzie ciągnął z Ciebie energię podczas niewinnej, zwykłej rozmowy (najczęściej świadomie), ten drugi jednak będzie nagminnie oczekiwał współczucia, litości tudzież jakiejkolwiek innej formy użalania się nad jej losem. Wampir energetyczny na próbę zdemaskowania go zareaguje najczęściej agresją, wampir emocjonalny z kolei postara się odeprzeć zarzuty i czasami wręcz przerzucić winę na Ciebie. Tak czy inaczej rada jest prosta - jeżeli ktoś negatywnie działa na Ciebie, ukróć ten kontakt - nie odpowiadaj, nie odpisuj, próby kontaktu zbywaj, po prostu utnij daną relację. Jeżeli zależy Ci na tej osobie bardziej i chcesz jej pomóc - uświadamiaj ją/go o problemie, ale zabierając się za to odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś w stanie to udźwignąć i przygotuj się mimo wszystko na niemały "wydatek" energetyczny. Innej rady nie znam.
08-30-2018, 04:31
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Zaciekawiona

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB