Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Refleksja i pytanie
Autor Wiadomość
jb2 Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Refleksja i pytanie
Byłem nieco sceptyczny wobec mocy kamieni, ale przekonałem się że naprawdę działają - chociażby kwarc różowy. Nosiłem go przy sobie przez jakieś 2 tygodnie i faktycznie przyciągnął miłość, choć chciałem przede wszystkim poprawić relacje z samym sobą. Zamówiłem sobie szczotkę ametystu mając nadzieję że uporządkuje mój umysł.
Pytanie: czy noszenie przy sobie 2 czy 3 kamieni będzie korzystne, czy może jednak energie tych kamieni się wymieszają i nic nie zostanie uzdrowione czy przyciągnięte, ewentualnie czy nawet może to zaszkodzić?
Pozdrawiam,
Łukasz.
07-31-2018, 12:00
Znajdź Posty Reply
jb2 Offline
Neofita

RE: Refleksja i pytanie
Kurcze, napisałem w niewłaściwym dziale, proszę o przeniesienie.
07-31-2018, 12:01
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,086
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1298 razy w 645 postach
Hejo!
Tak, noszenie kilku kamieni może zaszkodzić.

Wyobrażasz sobie nosić np. kwarc różowy, który przyciąga miłość i ametyst... kamień wstrzemięźliwości ?
Te energie po prostu się będą gryźć, neutralizować wzajemnie i ''walczyć'' każde o swoją energię.

Najlepiej się skupić na jednym kamieniu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wzmacniać działanie jakiegoś kamienia innym... np. kryształ górski jest kamieniem uniwersalnym i jak najbardziej wspomaga każdy kamień dodając mu mocy.

Magnetyt - wzmacnia prawie każdy kamień, dodaje mu energii i działa jak dodatkowy magnez dla Twojej woli.

... poza tym co warto łączyć?
No np. Kwarc Różowy z Turkusem... bo Turkus to komunikacja, szczęście i ochrona.
Albo Onyks w połączeniu z Ametystem dla ochrony i rozwoju duchowego (ale uwaga z Onyksem!!! http://witchcraft.com.pl/showthread.php?tid=422 ) ...
Aragonit z Bursztynem dla uziemienia się i wzmacniania wiary w swoje możliwości. Przyciąganie sukcesów.
Lapis Lazuli i Selenit wzmocnią jasnowidzenia i uspokoją, a także zrównoważą aurę.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-26-2018, 01:14 {2} przez Olimpia.)
08-26-2018, 01:13
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: jb2
jb2 Offline
Neofita

Dzięki za odpowiedź Uśmiech
08-27-2018, 07:50