Dzień Dobry!
Autor Wiadomość
mesmeric Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 3 postach
Dzień Dobry!
Witam Wszystkich!

Na forum jestem zarejestrowany od kilku lat, z niezrozumiałych mi dziś powodów nie udzielałem się zbytnio, ale najwyższy czas to zmienić. Uśmiech

W czasach rejestracji metodą prób i błędów korzystałem z różnych technik magicznych i rytuałów. Forum witchcraft zawsze było moim ulubionym, choć rzecz jasna nie jedynym źródłem wiedzy. Obecnie wracam do tematu ezo, który był mi bardzo bliski, jednakże mniej więcej dwa lata temu zaprzestałem praktyki, gdyż ze względu na kiepski stan emocjonalny i permanentne rozkojarzenie nie wychodziło mi zupełnie nic.
Na szczęście ten czas już przeminął, ryty znów zaczynają przynosić efekty, najwyższy więc czas spiąć cztery litery i odzyskać dawną sprawność, a w dalszej kolejności ją przebić. [Obrazek: cool.gif]
08-01-2018, 13:42
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Evander
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 198
Reputacja: 1
Podziękowania: 45
Podziękowano 13 razy w 12 postach
RE: Dzień Dobry!
Masz świetny awatar. I masz racje! Ja też dopiero teraz zaczęłam powoli ćwiczyć. Wcześniej miałam problemy emocjonalne ale może chodziło o czas. Teraz chyba jestem gotowa do praktyki. Trochę dorosłam. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Oby do przodu. :D
"Take me home!"
08-07-2018, 16:27
Znajdź Posty Reply
ricebunny Offline
Idealistka

Liczba postów: 38
Reputacja: 0
Podziękowania: 32
Podziękowano 5 razy w 5 postach
Ja też jestem zarejestrowana na forum od kilku miesięcy, ale jestem na razie osobą ucząca się ogarnąć swoje emocje poprzez medytację, ćwiczę wizualizację i wdrażam się w magię energii. Jest to dla mnie trudna przeprawa, ale jak się chce, to się da Oczko oby nam się udało! Witojcie Oczko
08-10-2018, 09:41
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,088
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1283 razy w 636 postach
Hej!
Mamy ze sobą wiele wspólnego!

1. Moim ulubionym forum też jest Witchcraft! :D
2. Lubię korzystać z różnych form gromadzenia wiedzy.
3. Też jestem od dawna zarejestrowana, ale gdzieś się od kilku miesięcy zgubiłam. xDD .... eee... nie, zaraz to już chyba drugi rok. xD

W każdym razie witaj na moim i Twoim ulubionym Witchcrafcie! :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
08-25-2018, 21:43
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: ricebunny

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB