Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc - rytuał?
Autor Wiadomość
enedue Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Pomoc - rytuał?
Dzień dobry,

Bardzo potrzebuję skutecznej pomocy z dziedziny magii miłosnej.
Historia raczej smutna i nieciekawa.
Szukam osoby, która zaproponuje i zrealizuje skutecznie ponoć.

Cz
09-03-2018, 14:31
Znajdź Posty Reply
~Gość
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Pomoc - rytuał?
Dobry wam wszystkim. Miałam tu kiedyś konto, ale usunęłam po wszystkim. Piszę w tym poście, może komuś to przyda się. Mi udało się odzyskać miłość życia dzięki osobie z forum. Była to Unebris, i bardzo żałuję, że już nie ma jej tu. Dzięki niej poznałam swoje możliwości, poznałam czym jest magia. Ona ze mną walczyła o ukochanego prawie rok. I udało się, jesteśmy razem z ukochanym.
Ale nie tylko ona potrafiła takie rzeczy, był Febra, Oth, Avi, Irbis i wiele innych osób. Teraz nie potrafię powiedzieć kto potrafi połączyć ludzi po rozstaniu. Musisz sama szukać. Cieszę się, że to forum jeszcze istnieje i oby jak najdłużej.
Najszczersze pozdrowienia dla wszystkich, szczególnie dla Oli i Evandera. Magia istnieje i jest wielka!!!
09-19-2018, 18:00
Reply
 Podziękowali: maratesa
maratesa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 17
Reputacja: 0
Podziękowania: 9
Podziękowano 5 razy w 5 postach
RE: Pomoc - rytuał?
Drogi Gosciu...
Bardzo dziekuje za ten jakże budujacy post Uśmiech to slowa ktorych jak mniemam potrzebuje tutaj sporo osób...
Ja rowniez walcze ! Od kilku miesiecy...i nie zamierzam sie poddawac...jeszcze nie teraz...a to, ze Tobie udalo sie po tak dlugim czasie...daje mi wiatr w żagle...
Pozdrawiam wszystkich takich jak ja...jak i tych ktorzy po drugiej stronie barykady staraja sie mam pomoc...
Pomoc przy pomocy swoich slow wsparcia...nauki...i Magii...
Zapraszam na PW jesli ktos mialby ochote bardziej obszernie wymienic sie swoimi pogladami Uśmiech
09-19-2018, 18:37
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: ricebunny

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB