Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc oko proroka a rytuały
Autor Wiadomość
Kwiatuszek Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
pomoc oko proroka a rytuały
Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale może ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie. Od jakiegoś czasu działam z magią  efekt jest taki sobie, tzn nie dokońca wszytsko się dopełnia. Dostałam kiedyś od dziadków oko proroka (prawdziwe) i czy ono może mieć jakiś wpływ na to co robię??
21-09-2018, 14:22
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 160
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 101 razy w 55 postach
RE: pomoc oko proroka a rytuały
Nie, to zwykły wisiorek który nie ma większego zastosowania. Twoje czary nie działają ponieważ prawdopodobnie nie przeszedłaś żadnego treningu magicznego. Jakie do tej pory przeczytałaś książki?
22-09-2018, 10:03
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1315 razy w 650 postach
RE: pomoc oko proroka a rytuały
Oko Proroka to silny amulet, o którym już pisałam, ale nie zatrzymuje magii. Uśmiech

Może Ci się nie wszystko dopełniać, bo... np. za mało siły woli lub skupienia. Uśmiech
Mi też czasem coś nie wyjdzie. ^^' Różne są przyczyny, kiedy coś Ci nie wychodzi... ja raz rzuciłam zaklęcia sama na siebie, zamiast na kogoś... to dopiero była jazda, tym bardziej, że zablokowałam możliwość odkręcenia tego przez cel. xDD A celem stałam się ja... xD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
23-09-2018, 15:08
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB