Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjścia z ciała dla początkujących
Autor Wiadomość
wojewok Offline
Guns n' Roses <3

Liczba postów: 111
Reputacja: 2
Podziękowania: -1
Podziękowano 10 razy w 0 postach
RE: Wyjścia z ciała dla początkujących
Po pierwszym wyjściu raczej nie spotkasz demona, hehe. Świetne uczucie, gdy widzisz swój pokój i sobie inaczej...
11-07-2013, 23:32
Znajdź Posty Reply
wojewok Offline
Guns n' Roses <3

Liczba postów: 111
Podziękowania: -1
Podziękowano 10 razy w 0 postach
Aquila, mi lepiej wychodzi, gdy mieszam różne wizualizacje. Głównie opieram się na rzeczach, które lubię. W tym wypadku liczę strony pojedynczo do 100, potem co 2 w dół. Następnie biorę Glock 17 z kieszeni spodni, a każdy pocisk dokładnie oglądam i ładuje do magazynka. Jak już wszystkie załaduje, to chować zwykłem Glocka do kieszeni. Działa. Uśmiech
12-07-2013, 11:35
Znajdź Posty Reply
LunarDragon Offline
Użytkownik

Liczba postów: 23
Reputacja: 0
Podziękowania: 5
Podziękowano 0 razy w 0 postach
......
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2015, 20:52 {2} przez LunarDragon.)
21-07-2013, 23:32
Znajdź Posty Reply
Omori Offline
Użytkownik

Liczba postów: 17
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Yo!
Mam pytanie odnośnie Koncentracji.

Olimpia napisał(a):Zamknij oczy. Czas na koncentracje - wybierz sobie przedmiot, na przykład książkę. Zobacz oczyma wyobraźni jej grubą, czerwoną okładkę. Spójrz na jej tytuł: "OBE" i otwórz ją; przewracaj kartkę po kartce odliczając głośno w myślach równo z rytmem twojego oddechu: "Strona pierwsza... Strona druga... Strona trzecia...". Jeżeli się zgubisz i pomylisz strony - nie oszukuj i zacznij od początku.

No dobra. Mam książkę, otwieram ją i zaczynam liczyć strony. Książka tak jakby sama unosi mi się nad twarzą, a kartki przewracają się w rytm mojego oddechu. Ale przy około 30 stronie karty zaczynają być jakby pochlapane czymś ciemnym (może atrament?), a sama książka zaczyna trząść się, i to bardzo mocno. Łapię ją wtedy w dłonie, ale wtedy zaczynam czuć strasznie mocne wibracje w dłoniach, i ogólnie w rękach. Nieprzyjemne ;(
I tu mam pytanie. Co to oznacza. O.o
"Czerń wygrywa z każdą barwą, bo przytłacza je swą ciemnością... On​a jest schronieniem..."
03-08-2013, 22:06
Znajdź Posty Reply
Kruchy Niedostępny
Głos forumowy

Liczba postów: 131
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
To oznacza, że "przedzierasz się" przez "wymiary" , chodzi mi o to, że opuszczasz ciało. Im mocniejsze wibracje, tym bliżej astralu. (Za pierwszym razem).
Czym jest egzystencja, czy egzystujac mozemy liczyc na cokolwiek poza bolem, czy cokolwiek moze sprawic ze bedziemy spokojni ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2014, 13:27 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
03-08-2013, 23:45
Znajdź Posty Reply
Omori Offline
Użytkownik

Liczba postów: 17
Podziękowano 1 razy w 0 postach
No, same wibracje to oznaczają. Jednak mi chodzi o te wibracje, które następują gdy staram się "uspokoić" księgę.
"Czerń wygrywa z każdą barwą, bo przytłacza je swą ciemnością... On​a jest schronieniem..."
04-08-2013, 01:37
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Właśnie znalazłem źródło. Oczko

http://www.forum.druga-strona.pl/OOBE-Me...Ashwalkera
16-03-2014, 20:29
Reply
Opentana Offline
Zbanowani

Liczba postów: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
A kiedy wyjdę z ciała będę przezroczysta czy jak? Język
20-04-2014, 12:07
Znajdź Posty Reply
Isaac Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 70
Reputacja: 1
Podziękowano 2 razy w 2 postach
U mnie było tak, że trochę czasu ćwiczyłem wychodzenie z ciała, ale nigdy mi nie wychodziło, mimo wszystko i tak próbowałem dalej... Po pewnym czasie przestałem i dałem sobie spokój aż tu nagle zacząłem miewać paraliże senne - kładłem się normalnie spać a budziłem w nocy nie mogąc się ruszyć całkowicie sparaliżowany. Słyszałem krzyki i szum w uszach - trochę się bałem. Później strach minął. Kiedy byłem w paraliżu pomyślałem, że to dobra okazja na próbę wyjścia z ciała ale nigdy mi się nie udało. Nie mogłem za żadne skarby oderwać się od fizycznego ciała próbowałem się wyturlać i też nic - nie drgnęło ani ciało astralne ani ciało fizyczne, po długich wysiłkach w końcu udało mi się ruszyć ale ciałem fizycznym. Dosłownie co noc przez pewien okres czasu miałem paraliże, przychodziły same. Zrobiły się bardzo uciążliwe bo co noc to samo, już miałem dosyć tego bo nic nie mogłem zrobić jak taki nieruchomy leżałem z pełną świadomością. Zacząłem imprezować żeby już mnie nie męczyły - po alkoholu nigdy nie mam paraliżu i medytować też nie umiem hehe. Raz miałem tak, że podczas paraliżu zacząłem wizualizować, że wychodzę i pomogło ale to chyba nie OOBE tylko zaczął się sen bo byłem u siebie w pokoju ale swojego ciała nie widziałem, łóżko było złożone a w domu pusto był dzień wyszedłem przed dom i próbowałem latać ale za bardzo nie mogłem bo tak jakby grawitacja mnie ściągała na dół. Tylko świat był bardzo wyraźny - barwy wyraźne i wszystko bardziej wydawało się prawdziwsze niż na prawdę. Byłem zdziwiony, że wszystko takie realne jest... Sam nie wiem, czy to było OOBE, czy LD mam problem z tym i nigdy nie mogę tego odróżnić. Innym razem, też nie widziałem swojego ciała, a byłem u siebie w pokoju tyle, że drzwi wejściowe miałem drugie tam gdzie być nie powinny coś jak lustrzane odbicie - pomyślałem, że to pewnie oobe , poszedłem do pokoju babci z myślą, że zobaczę ją jak śpi ale ona nie spała tylko oglądała TV, później zaczęła niby robić obiad, więc myślę kurcze co jest grane to OOBE czy jednak LD. A Wy jak myślicie? Paraliże ustały całkowicie teraz ćwiczę ale nic... Osiągam tylko stan beta... Ale będę próbował dalej.
21-04-2014, 00:25
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Lupus
Razkael Offline
...

Liczba postów: 131
Reputacja: 4
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
To były LD. LD tego typu, które miałeś charakteryzują się dużą wyrazistością. Osiąga się je metodą WILD, jak zauważysz jest bardzo podobna do OOBE.

Moje czakry są za słabo rozwinięte bym mógł mieć świadome OOBE, no cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość i pracować nad sobą.
21-04-2014, 00:50
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB