Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żadne rytuały nie działają
Autor Wiadomość
Lailah_77 Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 2
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Żadne rytuały nie działają
To w takich sytuacjach niecierpliwość i złe obawy mogą zaszkodzić wynikowi albo sprawić, że go nie będzie? I jak sprawdzić czy ktoś ma taką tarczę. Przepraszam za takie pytania, ale nie mam dużej wiedzy i jestem dopiero początkująca .-.
11-19-2018, 22:45
Znajdź Posty Reply
DragoBonita Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 94
Reputacja: 6
Podziękowania: 100
Podziękowano 89 razy w 37 postach
Spokojnie, każdy kiedyś był. Po pierwsze: kontrola. Każdy szanujący się mag jest w stanie kontrolować swoje myśli i być ich świadom. Polecam szczerze książkę Franza Bardona "Wtajemniczenie do Hermetyzmu". Ćwiczenia z 1 kroku są dobrym początkiem do praktyki medytacji. Jest tam też sporo ciekawej teorii, polecam poczytać i spróbować w praktyce. Bardon także w 2 kroku pokazuje jak podświadomość stoi w opozycji do świadomości i jak można ją wykorzystywać do bardziej pozytywnych celów, jednak polecam najpierw całkowicie zakończyć krok 1 (co nie zabrania przeczytać naprzód, a co :D).

I druga sprawa, tarcza... No, to to już jest trochę inny "rodzaj" magii (błagam, forum, nie palcie mnie na stosie za to bałwochwalstwo, ja to tylko sama sobie kategoryzuje XD). Polecam poćwiczyć energetykę, manipulowanie twoją własną energią itp. Wrażliwość na energię przyjdzie wraz z praktyką, i taką tarczę można wyczuć np skanem, co jest całkiem nieźle wytłumaczone na forum, polecam się zgłębić trochę bardziej bo psionika to rozległy temat. Wszyscy magowie są i powinni być w stanie to robić, bez wyjątku. Pomocne w rytuałach i nie tylko.

Mam szczerą nadzieję że wszystko jest choć trochę jaśniejsze po moim wywodzie, ale większość tego o czym piszę jest już napisana. :D
11-20-2018, 00:12
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Lailah_77
Herkules Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Jak ktoś jest materialistą to żadna magia nie pomoże
12-02-2018, 23:39
Znajdź Posty Reply
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 125
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 95 razy w 38 postach
Ja zawsze mówię i mówiłem że człowiek to taki drapieżnik którego nie powinno się wiązać, jest na tyle myślący że umie sam podejmować swoje decyzje z kim i kiedy jest.

Miłość to coś pięknego (o ile nie najpiękniejsze uczucie które człowiek możę doznać), powinna byc obustronna. Wszelkie rytuały miłosne to jak "zamach" na wolność człowieka, osobiście nie chciałbym być z osobą którą "związałem".
12-05-2018, 20:25
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nightmare

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB