Opinia o Uzdrowicielu
Autor Wiadomość
Arianna Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Opinia o Uzdrowicielu
Niezdecydowany Serce Serce Zawstydzony Zawstydzony  FW3 Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2018, 15:05 {2} przez Arianna.)
12-05-2018, 15:03
Znajdź Posty Reply
Arianna Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Opinia o Uzdrowicielu
Szerakles ( Herkules) opinia o Uzdrowicielu

Witajcie ! Jestem Arianna i chciałam bym się podzielić z wami opinią o tym właśnie uzdrowicielu .

Około pół roku temu zaczęłam miewać zawroty głowy oraz bóle głowy od mojej znajomej usłyszałam opinie że w naszej okolicy pracuje wspaniały uzdrowiciel który leczy swoimi duchowymi promieniowaniami .
Zabieg przebiegał w miłej atmosferze , przy muzyce relaksacyjnej i oparach Franincense ( kadzidło naturalne pozyskiwane z żywicy tego gatunku) .

Gdy tylo sie położyłam na kozetce i zamknełam oczy początkowo nie zobaczyłam żadnych konkretnych obrazów lecz przypadkowe geometryczne kształty w kolorze ciemno fioletowym i ciemno zielonym.
W większości to były piramidy – piramidy w jednym kolorze przed kwadratami o nieco ciemniejszym odcieniu .
Zdałam sobie sprawę że szybko spadam trójkątnym korytarzem wypełnionym jasno fioletową mgłą.
Co jakiś czas widziałam jasnofioletowe błyski .
Miałam poczucie , że przelatuje przez kolejne warstwy szust , szust .
Przez cały czas coś się wokół mnie kręciło , kiedy tylko pomyślałam że nie jestem w stanie tego znieść ani chwili dłużej, przestałam przyspieszać a fioletowa mgła się przerzedziła , stałam na pagórku nad porośniętą trawą równiną .
Zdałam sobie sprawę z tego że coś się wokół mnie kręci i że jest to niebieski kwiat Lotosu .
Gdy go dotknęłam wstąpiła we mnie nowa siła a ja poczułam przypływ Energi .

Poczułam w tym momencie wielką ulgę że jestem w rękach profesjonalisty oraz to że cały zabieg jest nagrywany a ja dostane całą kopie zapisu ( po zabiegu obejrzałam cd z nagraniem i było w porządku.

Bardzo dużo zobaczyłam podczas swych wizji i muszę przyznać że ma to jakiś sens z moimi przeszłymi i przyszłymi wcieleniami , dobrze że odnalazłam Michała bo tak ma na imię .

Na pewno skorzystam z przyszłych zabiegów w szczególności że są dosyć tanie a cały zapis zabiegu jest nagrywany Pozdrawiam !!!

Arianna

Ps proszę o scalenie bo nie potrafię sie posługiwać forum ( Przepraszam)
12-05-2018, 15:09
Znajdź Posty Reply
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 125
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 95 razy w 38 postach
RE: Opinia o Uzdrowicielu
Prawie Ci się udało.Uśmiech
12-05-2018, 20:13
Znajdź Posty Reply