Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuały miłosne-post dla niedowiarków
Autor Wiadomość
malgorzata1977 Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Rytuały miłosne-post dla niedowiarków
Witam wszystkich serdecznie, zdecydowałam się zamieścić tutaj ten post, mimo że pisałam już o tym na kafeterii i na gazeta.pl jakiś czas temu. Chcę udowodnić wszystkim zainteresowanym osobom, że rytuały miłosne naprawdę istnieją i co najważniejsze działają oraz że istnieją jeszcze osoby, które potrafią robić takie rzeczy. W 2016 roku skontaktowałam się z panią Zofią ( zofia-rytualy@wp.pl ) i poprosiłam ją o pomoc ponieważ mój mąż spotykał się z kobietą która chciała mi go zabrać a co za tym idzie zniszczyć moje małżeństwo.

Pani Zofia poprosiła mnie o to bym wysłała jej swoją krew - zrobiłam to. Ona zrobiła coś po tym (nie wiem co ponieważ oznajmiła że nie może udzielać nikomu informacji na temat tego co robi). po niecałych dwóch miesiącach mąż był już "zupełnie mój" (taki jak wcześniej) a z tą kobietą nie spotykał się już.

jeśli chcecie odciąć kochankę czy kogokolwiek od danej osoby to zgłaszajcie się do niej.

Zawistnym i oczerniającym dla swoich celów i promowania swoich rytualistów napiszę tyle że to ja jestem tą osobą która poleca panią Zofię na kafeterii i na forum "Gazeta.pl" i wiem że oprócz mnie piszą pozytywnie na kafeterii i na "gazeta.pl" o niej również inne osoby - nie tylko ja

mam nadzieję że są tu mądre rozsądne osoby które w razie czego przekażą w przyszłości kontakt do pani Zofii ale osobom naprawdę potrzebującym pomocy.

Przynajmniej mam taką nadzieję.
pozdrawiam gorąco

Wasza "Skorpionica"

P.S. jestem nowa na forum ale proszę mnie nie potępiać i nie wyzywać że robię reklamę -chciałam podzielić się z innymi osobami tą informacją więc musiałam założyć tu konto i napisać
16-12-2018, 16:12
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 789
Reputacja: 63
Podziękowania: 135
Podziękowano 603 razy w 142 postach
RE: Rytuały miłosne-post dla niedowiarków
Amorte,

Tak gwoli ścisłości, to Administracja nie ma nic przeciwko promowaniu swoich usług magicznych, ani nawet zarabiania na nich (przynajmniej ta część administracji ze srebrnym nickiem).

Korzystającym z usług warto przypomnieć, że na powodzenie rytuału składa się wiele czynników i potrzeba bardzo dużo mana, aby mieć pewność, że rytuał się uda. Korzystajcie z usług magii miłosnej na własne ryzyko.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
23-12-2018, 01:44
Znajdź Posty Reply
~blackwyrm
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
(16-12-2018, 16:12)Pani Małgorzato mógłbym prosic o numer telefonu do Pani Zofii?Pozdrawiammalgorzata1977 napisał(a): Witam wszystkich serdecznie, zdecydowałam się zamieścić tutaj ten post, mimo że pisałam już o tym na kafeterii i na gazeta.pl jakiś czas temu. Chcę udowodnić wszystkim zainteresowanym osobom, że rytuały miłosne naprawdę istnieją i co najważniejsze działają oraz że istnieją jeszcze osoby, które potrafią robić takie rzeczy. W 2016 roku skontaktowałam się z panią Zofią ( zofia-rytualy@wp.pl ) i poprosiłam ją o pomoc ponieważ mój mąż spotykał się z kobietą która chciała mi go zabrać a co za tym idzie zniszczyć moje małżeństwo.

Pani Zofia poprosiła mnie o to bym wysłała jej swoją krew - zrobiłam to. Ona zrobiła coś po tym (nie wiem co ponieważ oznajmiła że nie może udzielać nikomu informacji na temat tego co robi). po niecałych dwóch miesiącach mąż był już "zupełnie mój" (taki jak wcześniej) a z tą kobietą nie spotykał się już.

jeśli chcecie odciąć kochankę czy kogokolwiek od danej osoby to zgłaszajcie się do niej.

Zawistnym i oczerniającym dla swoich celów i promowania swoich rytualistów napiszę tyle że to ja jestem tą osobą która poleca panią Zofię na kafeterii i na forum "Gazeta.pl" i wiem że oprócz mnie piszą pozytywnie na kafeterii i na "gazeta.pl" o niej również inne osoby - nie tylko ja

mam nadzieję że są tu mądre rozsądne osoby które w razie czego przekażą w przyszłości kontakt do pani Zofii ale osobom naprawdę potrzebującym pomocy.

Przynajmniej mam taką nadzieję.
pozdrawiam gorąco

Wasza "Skorpionica"

P.S. jestem nowa na forum ale proszę mnie nie potępiać i nie wyzywać że robię reklamę -chciałam podzielić się z innymi osobami tą informacją więc musiałam założyć tu konto i napisać
26-12-2018, 20:25
Reply
Dybuk Offline
Użytkownik

Liczba postów: 16
Reputacja: 0
Podziękowania: 5
Podziękowano 0 razy w 0 postach
.....
Veritas i Sprawiedliwość zawsze zwycięża - wcześniej czy później...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2019, 16:36 {2} przez Dybuk.)
06-01-2019, 22:28
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB