Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goecja i wywoływanie demonów- od czego zacząć?
Autor Wiadomość
Lupus Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Goecja i wywoływanie demonów- od czego zacząć?
Witam wszystkich. Jestem w temacie nowicjuszem po kilku lekturach i chciałbym się dowiedzieć od czego powinienem zacząć jeśli chodzi o wywoływanie demonów i nawiązanie z nimi dialogu/relacji. Czy jest jakiś łatwiejszy sposób niż w np Lemegetonie, czy może to najlepsa opcja. Jak stworzyć pieczęcie i czy przy takich praktykach gdy chcę aby np byt mnie czegoś nauczył, to jako zapłatę interesuje go tylko dusza? Jak z tym jest w praktyce? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam☺
18-01-2019, 11:54
Znajdź Posty Reply
Herkules Offline
Użytkownik

Liczba postów: 10
Podziękowania: 1
Podziękowano 1 razy w 1 postach
RE: Goecja i wywoływanie demonów- od czego zacząć?
Jeśli jesteś początkujący to wpierw wzmocnij swoje siły duchowe , poprzez medytacje ponieważ te istoty są dosyć niebezpieczne .
23-01-2019, 20:25
Znajdź Posty Reply
Lupus Offline
Neofita

Jeżeli o medytację chodzi, to nauczułem się jej ponad rok temu i niemalże codziennie medytuję☺
23-01-2019, 20:50
Znajdź Posty Reply
Skowyt Offline
Użytkownik

Liczba postów: 20
Podziękowania: 0
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Wszystkie te odpowiedzi poznałaś z grimuarów których przeczytałeś już sporo. Co do zapłaty "demonom", naprawdę sądzisz że Bóg, który obdarzył człowieka duszą,  nauczył go później ją oddawać "demonom"?
Prze wszystkim duch ma uledz Twojej woli, nie negocjować warunki umowy. Po to mag recytuje psalmy i wzywa imiona Boga, by zmusić ducha do posłuszeństwa. Musisz poznać moc tych imion i umieć ja wykorzystać. Spróbuj nad nimi pomedytowac.
Poznaj psalmy i inkantacje, musisz je zrozumieć i zapamiętać tak abyś potrafił je wyrecytować w każdej sytuacji.
Na początek tyle, dla większości i samo otwarcie książki to już za dużo. Zatem, powodzenia  Cwaniak
25-01-2019, 14:37
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Poszukiwacz
Lupus Offline
Neofita

Tak też zrobię. Z nauczeniem się ich na pamięć nie będzie problemu. Z medytacją także. Dziękuję za wskazówki
25-01-2019, 16:12
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB