Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarot
Autor Wiadomość
TwojTarocista Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Tarot
Każdy, nawet najcięższy z pozoru problem można rozwiązać..
Ile razy w życiu trafiłeś/trafiłaś na sytuację, kiedy nie wiedziałeś/aś co dalej zrobić?
Ile razy w życiu potrzebowałaś/eś wsparcia duchowego, pomocy?
Poszukujesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania?
Twoje życie zaczyna przypominać nieśmieszną komedię nacechowaną złymi wyborami?
Jesteś w stanie to wszystko zmienić! Potrzebujesz tylko kogoś, kto pomoże ci naprawić to i owo w życiu i naprowadzi na właściwą ścieżkę..

Jestem wróżbitą, tarocistą, doradcą. Moim wielkim powołaniem jest praca z Tarotem i pomaganie osobą, które tej pomocy potrzebują. Zdaj się na moje duże doświadczenie w pracy z kartami, setkami zadowolonych klientów i chęci odmienienia Twojego życia.

Tarotem zajmuję się od bardzo dawna. Pomagam sobie numerologią, kartami anielskimi, Lenormand. Jestem osobą uczciwą. Nie wyłudzam od Ciebie pieniędzy i w żaden sposób nie chce ci zaszkodzić. Żyję w tym wcieleniu właśnie po to by pomagać. Współpracuje z wieloma tarocistami, rytualistami i numerologamii w kraju. Jestem współtwórcą bloga ezoterycznego i facebookowej grupy.

Kontakt ze mną możesz uzyskać poprzez email, numer telefonu (tylko sms), facebook, olx, allegro... nie będę się przed Tobą ukrywał.

Nie będę odpisywał dwoma słowami, ani wyłudzał od Ciebie kolejnych wiadomości. Gdy zdecydujesz się na konkretną usługę spełnię ją. Nie będę nic utajniał. Nawet z pozoru przykrą prawdę nie chowam dla siebie. Pytasz i dostajesz odpowiedź. Jeśli moja wróżba nie będzie dla ciebie wystarczająco klarowna, napisz, a ja postaram się wytłumaczyć. Nie utrudniam kontaktu.

Rozkładam horoskopy, rozkłady partnerskie, odpowiadam na pytania, sprawdzam energetykę...

Rytuały:
„Czasami szczęściu wystarczy lekko pomóc”. Udzielam takiej pomocy rytualnie opierając się na magii żywiołów, hoodoo, chrześcijańskiej, prosząc o pomoc Archanioły, duchy żywiołów, oraz badając sytuację kartami.
Każdy bowiem zabieg magiczny najpierw sprawdzam w kartach (co mogę zrobić, czego nie, jaki da to efekt).
Płacąc za rytuał nie płacisz za palenie świeczki w intencji, a za potężne działanie magiczne, które jest w stanie odmienić twoje życie.
Moje rytuały mogą być dla Ciebie wsparciem, pomocą, wyznacznikiem. Przede wszystkim jednak będą początkiem lepszego czasu w Twoim życiu.
Doprowadzą Cię do upragnionego celu! Jeśli więc potrzebujesz rytuału na lepszą pracę, poprawę miłości, oczyszczenie z uroku, ochronę... etc. napisz do mnie.
Potrafię Ci pomóc niemalże we wszystkim czego pragniesz!

Zapraszam: twojtarocista@gmail.com
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2019, 18:15 {2} przez TwojTarocista.)
18-01-2019, 13:31
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB