Moja koleżanka ma demona
Autor Wiadomość
The Witch Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Moja koleżanka ma demona
Mam koleżanke która od dziecka ma paranolmalne zdolności i niedawno dowiedziałam się że jest opentana/ma demona.W sensie on jest w Niej tak jakby jest jej częscią mogą się ze sobą kontaktować psychicznie i fizycznie. Odkąd go ma bardziej widać jej żyły, oczy robią się czerwone, ponoć rosną jej kły ale najgorsze jest to że staje się agresywna i czasem chcę nawet zabijać ludzi raz się powstrzymała w ostatnim momencie. Nie może wchodzić na cmetarz bo "on" cierpi a Ona też to czuje jakby ktoś jej wbijał kołek w serce. Odkąd go ma zrobiła się bardzo agresywna ale atukuje głównie ludzi którzy znęcają się nad innymi w szkole mówi że zawsze w takich sytuacjach chciała reagować ale dopiero "on" dał jej siłę, pobiła chłopaka ze swojego rocznika dzięki temu że ten demon jej pomagał. Mówi że dzięki niemu wyszła z depresji i że on jako jedyny Ją rozumie.I chciałam się zapytać czy mam się o co martwić czy to jest dla Niej niebezpieczne i czy powinnam próbować Ją jakoś namówić by się go pozbyła?
30-01-2019, 15:44
Znajdź Posty Reply
Lupus Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Podziękowania: 3
RE: Moja koleżanka ma demona
Koegzystencja z demonem bywa bardzo niebezpieczna. Pierwszy raz (ale pewnie nie ostatni) spotykam się z przypadkiem,kiedy człowiek nie chce pozbyć się takiego pasożyta. Mówiłaś, że powstrzymała się przed zabójstwem w ostatnim momencie. Prawdopodobnie jeśli się z tym nic nie zrobi, Twoja koleżanka straci nawet na chwilę kontrolę i dojdzie do morderstwa, czego nikt z nas by nie chciał
30-01-2019, 21:06
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 236
Reputacja: 9
Podziękowania: 205
Podziękowano 148 razy w 85 postach
,,ponoć rosną jej kły,, - ludzie litości
21-02-2019, 13:38
Znajdź Posty Reply
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 127
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 95 razy w 38 postach
Proponuję skontaktować się z lekarzem.
21-02-2019, 18:35
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 244
Reputacja: 2
Podziękowania: 56
Podziękowano 24 razy w 21 postach
Jeśli chodzi o psychiatrów to mi jeszcze nie pomogli. xD
Może to prawda ale dziewczyna troche wyolbrzymia a wy juz zgory namawiacie ją do leczenia.
"Take me home!"
22-02-2019, 00:04
Znajdź Posty Reply
Skowyt Offline
Użytkownik

Liczba postów: 21
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Moim zdaniem Twoja koleżanka zmyśliła tego demona, ludzie robią takie rzeczy z wielu powodów, a czasami nawet i bez żadnego.
Załóżmy jednak, że mówi prawdę. Dopóki nie poznasz natury demona nie będziesz wiedziała do czego jest zdolny. Powiem Ci tak, zagrożenie jest zawsze, wieksze lub mniejsze.
Spróbuj sie czegoś dowiedzieć o tym duchu, co mówi, skąd pochodzi, czy ma jakieś imię itp. Zapytaj też wprost co ten duch myśli o Tobie i o Twojej koleżance.
22-02-2019, 01:48
Znajdź Posty Reply
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 127
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 95 razy w 38 postach
Od prawie zabicia do zabicia jest baaaardzo daleka droga (mówimy oczywiście o umyśle/celowe odebranie komuś życia a nie o przypadkach).
Oczy czerwone i wychodzące żyły? Wiele osób tak ma jak się zdenerwuje.
Nie wiem co ma wchodzenie na cmentarz do jego cierpienia??(może niech się wypowie ktoś doświadczony)
Wyrastające kły...hmm nawet nie skomentuje.

Sporo osób w wieku dojrzewania, albo z problemami z którymi sami sobie nie radzą( np w rodzinie) szuka wytłumaczenia na swoje zachowanie (nadpobudliwość czy agresje) w demonach. Pomaga im to zwrócić uwagę na swoją osobę osób trzecich. Jeżeli chcesz coś więcej wiedzieć to napisz wiadomość do mnie, albo najlepiej niech ona sama się do mnie odezwie.

Po prostu może jej wystarczy rozmowa z kimś.

Aczkolwiek nie twierdzę że ona jest jedna z wielu.
22-02-2019, 19:09
Znajdź Posty Reply
The Witch Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Możliwe że to zmyśliła żeby dostać trochę uwagi, ale musiałaby być naprawdę dobrym kłamcą bo nie wyglądało to jakby kłamała. W każdym razie jej on nie przeszkadza a ja nie będę się mieszać bo to jej decyzja i robi to na własną odpowiedzialność
24-02-2019, 19:36
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB