Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5:00 rano
Autor Wiadomość
Ashissa Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Tęcza  5:00 rano
Witam wszystkich,

Od jakiegos czasu budze sie codziennie o 5 rano, bez znaczenia, o ktorej pojde spac, nawet jezeli zasne ok. 2-3 i tak obudze sie o tej 5:00 dokladnie.
Ogolnie to od 1,5 roku podrozuje. Aktualnie (juz z 8-9 miesiecy) przebywam w Indiach, tym razem w poludniowej, tropikalnej czesci - Kerali. Dodam, ze od kilku miesiecy codziennie rano uprawiam joge (pomaga mi opanowac zywiol powietrza we mnie i ustabilizowac czakre podstawy przy nieustannym przemieszczaniu sie).
Kiedy zaczynalam podroze, czulam jakby jakas sila caly czas mna kierowala. Nawet kiedy ladowalam w Indiach pierwszy raz, kiedy nikogo i niczego nie znalam, nie zabukowalam hotelu, nie  interesowalam sie gdzie jechac z lotniska, poniewaz czulam, ze kogos spotkam na lotnisku, z kim powinnam sie zobaczyc. Z czasem glos zniknal, pozostawiajac mnie w stanie typu ''nie wiem co ze soba zrobic'' i przestalam robic cokolwiek, po prostu zyje z dnia na dzien.

Teraz dochodzi to budzenie o 5 rano, mam wrazenie, ze cos probuje sie ze mna skontaktowac, przekazac jakas informacje. Jak ja uslyszec? Czy ktos spotkal sie z podobnym przypadkiem?
24-02-2019, 06:39
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 245
Reputacja: 2
Podziękowania: 56
Podziękowano 24 razy w 21 postach
RE: 5:00 rano
Najprostszy i jedyny słuszny sposób to medytacja. Zajrzyj w głąb siebie. Najprostszy i najtrudniejszy zarazem.
"Take me home!"
26-02-2019, 01:08
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB