Magia kuchenna
Autor Wiadomość
The Witch Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Magia kuchenna
Przeczytałam wczoraj o galezi magii polegającym na gotowaniu z intencja przy wykorzystaniu magicznych właściwości przypraw i składników. Jako że lubię od czasu do czasu coś ugotować to chciałabym połączyć przyjemne z pożytecznym i nadać moim potrawą pozytywne intencje. 
Co o tym sądzicie? Praktykuje ktos? Polecicie jakieś dobrw strony ewentualnie ksiazki w których znajdę magiczne właściwości składników?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2019, 07:48 {2} przez The Witch.)
11-03-2019, 07:47
Znajdź Posty Reply
Villemo Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Reputacja: 3
Podziękowania: 10
Podziękowano 6 razy w 3 postach
RE: Magia kuchenna
Ja od siebie polecam encyklopedie magicznych roślin Scotta Cunninghama. Ciekawe opracowanie wielu roślin w tym tych "spożywczych". Poza tym ja wykorzystuje ją, żeby dobrać rośliny do rytuałów.
03-04-2019, 22:11
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 247
Reputacja: 2
Podziękowania: 56
Podziękowano 24 razy w 21 postach
Jak się nie mylę to w "Nastoletnia czarownica" Silver Ravenwolf jest tabelka coś w rodzaju magia ze sklepu spożywczego. Dokładnie nie pamiętam, musiałabym sprawdzić.
"Take me home!"
10-04-2019, 22:59
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 239
Reputacja: 9
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
Nie ma takiej gałęzi magii. Te wszystkie knigi typu magia z supermarketu to zwykły shit. Oczywiście jak gotujesz z miłością i wkładasz w to serce to na pewno będzie lepiej smakować. Przyszła mi teraz na myśl afirmacja tak samo może pomóc ale skutecznego rytuału tylko z tym nie wykonasz. To są dla mnie dodatki. To może wesprzeć rytuał a napewno go nie zastąpi. Pozdrawiam
22-04-2019, 21:47
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 247
Reputacja: 2
Podziękowania: 56
Podziękowano 24 razy w 21 postach
Chodziło mi nie o magie z supermarketu tylko o właściwości składników typu cytryna to coś tam... Itd. Wiadomo że wystarczy troche pozytywnej energii i jedzonko ma lepszy smak czy coś.
"Take me home!"
23-04-2019, 23:26
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB