Telepatia - czym jest i jak ją rozwijać
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1315 razy w 650 postach
Telepatia - czym jest i jak ją rozwijać
Czym jest telepatia? To starsza siostra empatii, (empatia jest odłamem telepatii) empatia na najwyższym poziomie zamienia się właśnie w telepatię... ^^ A właściwie ewoluuje.

Telepatia to zdolność u większości uśpiona która pozwala przesyłać informacje, obrazy, emocje do innych ludzi i je odbierać...
Najmocniejsze więzi telepatyczne ma matka ma z dzieckiem i powszechnie używa telepatii pod nazwą ''instynkt rodzicielski/macierzyński'', także rodzeństwo bliźniacze silne ma te więzi. Uśmiech Ja się telepatią zajmowałam wiele, wieeele lat tamu i sporo ćwiczeń jak ją rozwinąć zapomniałam w efekcie znam tylko dwa ale coś poszukam w necie. :D Jednak najprościej po prostu otworzyć Trzecie Oko bądź Czakrę Korony one odpowiadają za telepatię. Uśmiech
W trakcie tych ćwiczeń więc polecam choć trochę popracować z Trzecim Okiem np. poprzez zamknięcie oczu i patrzenie jak najbardziej w górę - można to robić zawsze to wszędzie i nikt się nie skapnie. xD Najwyżej posądzą nas o spanie. :D

Ćwiczenia Telepatii:

Ćwiczenie 1.
Bierzemy dwa krzesła i jakiegoś człeka. xD Krzesła ustawiamy na przeciwko siebie, i siadamy... Naszym celem jest przekazanie myśli, bądź obrazu do drugiego człeka w tym celu wizualizujemy jakiś obraz bądź intensywnie o tym myślimy a drugi człek ma za zadanie powiedzieć jaki to jest obraz, z jakiej kategorii bądź o czym myślimy... Na początku raczej tylko to będziemy w stanie odebrać... Temu który odbiera przekaz telepatyczny polecam się bardzo skupić i patrzeć w oczy ''ofierze'', niektórym jednak wychodzi lepiej kiedy się tylko skupią na tym co przesyła i zamkną oczy.

Ćwiczenie 2.
W trakcie dnia starajmy się skupić na poszczególnych osobach i wykminić co powiedzą, o czym myślą, co czują itp. Kluczowe tutaj jest słuchanie intuicji.

Ćwiczenie 3.
http://vilandra.phorum.pl/viewtopic.php?f=48&t=24
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
07-11-2012, 14:01
Znajdź Posty Reply
~Kibono
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Telepatia czym jest i jak ją rozwijać
Super. ^_^ Ja dziękuję bardzo. :*
Kurcze... brzmi na trudną, długą i mozolną pracę... -_-
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2012, 19:51 {2} przez Olimpia.)
07-11-2012, 18:36
Reply
Olimpia Niedostępny
...

No bo taka jest. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
07-11-2012, 19:51
Znajdź Posty Reply
Avis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 32
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Z tego co napisałaś, to telepatia powinna być STARSZĄ siostrą. Fajny artykuł.
Kiedy człowiek, wyłącznie o czymś myśli, a nie "przesyła", to jest wiele trudniej zobaczyć, czy tylko trochę ?
No i w ćwiczeniu pierwszym, polecam cyferki na początek. Bardzo jednoznaczne.
07-11-2012, 22:23
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

O racja... Pomyliłam się, jest starszą siostrą. xD Już poprawiałam. :D
Normalność to wymysł.
-----------
08-11-2012, 14:41
Znajdź Posty Reply
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 549
Reputacja: 35
Podziękowania: 15
Podziękowano 294 razy w 94 postach
Telepatia nie jest wcale uśpiona. Ludzie po prostu za dużo myślą, przez co nie potrafią słuchać. Telepatia jest brzmienna lub wzrokowa, a czasem jeszcze powonna (rzadko). Uczuciową - jak wspomniałaś - zwie się empatią. Problemem ludzi jest brak poświęcenia uwagi na rzeczy ważne. Ludzie cały czas zbierają myśli innych i przyjmują je jako własne. Kluczem jest nauczyć się je rozróżniać. Tutaj ważna jest medytacja nad czakrą gardła i oka, nie korony. Wyciszenie i wsłuchanie się w swój wewnętrzny głos oraz ciągłe poświęcanie na niego uwagi. Myśli zwykle poruszają się po połączeniach między umysłami ludzi, zatem niemożliwe jest dotarcie do głowy kogoś, kto nigdy o nas nie słyszał. Chyba, że jest całkiem sam, pogrążony w swojej głowie. Z tego też powodu telepatia występuje u bliskich przyjaciół, bo więź z nimi jest silniejsza niż z pozostałymi ludźmi. Jeśli z pomocą telepatii chcesz komunikować się z nadświadomością, wtedy potrzebna jest medytacja nad czakrą korony.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2015, 20:05 {2} przez Oth.)
09-11-2012, 02:18
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 789
Reputacja: 63
Podziękowania: 135
Podziękowano 603 razy w 142 postach
Amorte Oth,

Rozwinąłbyś proszę kwestię telepatycznego łącza z nadświadomością?
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
09-11-2012, 11:10
Znajdź Posty Reply
~UtkaneZWyobrazen
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Telepatia jest uśpiona, bo mamy "za dużo na głowie"... Nie skupiamy się na tym co nas otacza tylko na problemach... niestety takie nastały czasy...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2012, 14:39 {2} przez Ase.)
09-11-2012, 14:21
Reply
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 549
Reputacja: 35
Podziękowania: 15
Podziękowano 294 razy w 94 postach
Amber, to prawda, zjadłem w wcześniejszym poście, w zdaniu o bliskich słowo "często". Telepatia działa cały czas, u wszystkich ludzi.

Evander, na pewno nie raz spotkałeś się z sytuacją, gdy coś wiedziałeś, mimo braku wcześniejszego kontaktu z daną dziedziną. Nie miałeś pojęcia skąd, ale po prostu wiedziałeś. W momencie intensywnego myślenia, gdy zadajemy sobie pytania, na które odpowiedzi nie znamy, "uruchamia" się w nas czakra korony, która jest powiązana z nadświadomością (tzw. Wyższym Ja). Podpowiada ono nam w takich chwilach zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniami z poprzednich wcieleń. Jak napisałem wcześniej - odpowiedź po prostu wpada do naszej głowy i przyjmujemy ją za własną. Stąd wzięło się powiedzenie "Oświeciło mnie!" - od czakry korony, która rozświetla naszą czaszkę. Doświadczanie "oświecenia" w trakcie medytacji jest dokładnie tym samym. Podczas tak głębokiego wyciszenia jesteśmy w stanie bezpośrednio pobierać informacje od nadświadomości. Tym samym wg mnie jest tzw. intuicja. Nazwa tego podchodzi od słowa "podszept", które jest właśnie podszeptem od nadświadomości (nie podświadomości, jak powszechnie się uważa). Niestety telepatia i intuicja są często mylone. Występuje między nimi związek jak między prostokątem i kwadratem - intuicja jest telepatią, ale telepatia nie zawsze jest intuicją. Telepatycznie mogą nam podpowiadać zarówno ludzie, jak i mieszkańcy niematerialnego świata. Cały sekret tkwi w tym, by poznać swoje Wyższe Ja i nauczyć się go słuchać oraz odróżniać od podszeptów innych bytów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2016, 19:48 {2} przez Oth.)
09-11-2012, 17:53
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 789
Reputacja: 63
Podziękowania: 135
Podziękowano 603 razy w 142 postach
Amorte,

(09-11-2012, 17:53)Oth napisał(a): Evander, na pewno nie raz spotkałeś się z sytuacją, gdy coś wiedziałeś, mimo braku wcześniejszego kontaktu z daną dziedziną. Nie nie miałeś pojęcia skąd, ale po prostu wiedziałeś. W momencie intensywnego myślenia, gdy zadajemy sobie pytania, na które odpowiedzi nie znamy, "uruchamia" się w nas czakra korony, która jest powiązana z nadświadomością (tzw. Wyższym Ja). Podpowiada ono nam w takich chwilach zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniami z poprzednich wcieleń. Jak napisałem wcześniej- odpowiedź po prostu wpada do naszej głowy i przyjmujemy ją za własną. Stąd wzięło się powiedzenie "Oświeciło mnie!"- od czakry korony, która rozświetla naszą czaszkę. Doświadczanie oświecenia w trakcie medytacji jest dokładnie tym samym. Podczas tak głębokiego wyciszenia jesteśmy w stanie bezpośrednio pobierać informacje od nadświadomości. Tym samym wg mnie jest tzw. intuicja. Nazwa tego podchodzi od słowa "podszept", które jest właśnie podszeptem od nadświadomości (nie podświadomości, jak powszechnie się uważa). Niestety telepatia i intuicja są często mylone. Występuje między nimi związek jak między prostokątem i kwadratem- intuicja jest telepatią, ale telepatia nie zawsze jest intuicją. Telepatycznie mogą nam podpowiadać ludzie, jak i mieszkańcy niematerialnego świata. Cały sekret tkwi w tym, by poznać swoje Wyższe Ja i nauczyć się go słuchać oraz odróżniać od podszeptów innych bytów.
Nie do końca mnie zrozumiałeś. Ja nie raz mam takie momenty, razem z wizjami przeszłości itd. bo jestem rozwiniętym psionem. Bardziej chodziło mi o konkretną technikę, jak poznać swoje Wyższe Ja i nauczyć się go słuchać oraz odróżniać od podszeptów innych bytów.

W sieci jest pełno różnych dziwnych rzeczy, jeżeli posiadasz jakieś praktyczne informacje, które pomogłyby mi w tym temacie:
http://witchcraft.org.pl/Thread-Wizje-pr...-angielsku
to chętnie posłucham.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
09-11-2012, 18:48
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB