Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Absolutne podstawy energetyki!
Autor Wiadomość
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 549
Reputacja: 35
Podziękowania: 16
Podziękowano 291 razy w 94 postach
Absolutne podstawy energetyki!
Całość skopiowana z mojego starego posta. Lekko edytowana i poprawiona, aby zachować jak najlepszą jakość. „Energetyka” to pojęcie jakie stosuję, aby nazwać manipulację energią witalną. Nie ma to wiele wspólnego z energią elektryczną. Jeśli nazwa ci się nie podoba, to jest to tylko i wyłącznie twój problem. Uprzedzam, że artykuł oparty jest o model energetyczny, nie każdemu może to odpowiadać.

Podstawowe umiejętności do pracy z energią, których musisz się nauczyć:
1. Najpierw, dowiedz się, czym jest energia i jakie rodzaje energii rozróżniamy.
2. Następnie, naucz się wyczuwać własną energię, płynącą w twoim ciele.
3. Naucz się nią manipulować (nakierowywać i skupiać ją w danym miejscu w twoim ciele, nadawać jej kształt, charakter, intencje itp.).
4. Następnie naucz się wyczuwać własną energię wypływającą z twojego ciała.
5. Naucz się manipulować nią poza ciałem.
6. Naucz się widzieć/wyczuwać aury. – To zależy od tego, co będzie dla ciebie lepsze.
7. Naucz się medytować.

Podam teraz konkretne ćwiczenia. Zanim jednak zabierzesz się za praktykę, to przeczytaj całość.

Czytaj dalej...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-28-2014, 16:15 {2} przez Oth.)
11-10-2012, 16:05
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Omori , Nightmare , Irbis , Rak , Kruchy , Kibono , Arcane , Feras , Adrianna , Aske , Nenufa-ry7 , Animal , Sea , Void , Cyjanek987 , Bvizard , Baba Yaga
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 549
Reputacja: 35
Podziękowania: 16
Podziękowano 291 razy w 94 postach
RE: Absolutne podstawy energetyki!
Na potrzeby swojego nowego bloga lekko uaktualniłem i poprawiłem. To samo może spotkać niedługo inne moje posty.
05-31-2014, 14:29
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB