Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosty projekt świecznika przywołującego/odpędzającego
Autor Wiadomość
jerwal Offline
Użytkownik

Liczba postów: 37
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 5
Podziękowania: 1
Podziękowano 8 razy w 15 postach
Podziękowano 8 razy w 15 postach
Post: #1
Prosty projekt świecznika przywołującego/odpędzającego
Witam
Bardzo prosty w wykonaniu, oparty na działaniu "spirali"- rozwijająca się w lewo ma siłę odpędzającą, odpychającą, opóźniającą, natomiast rozwijająca się w prawo przyciąga, przybliża dany (żądany) efekt. Przedmiot można używać zarówno w rytuałach, jeżeli rytuał potrzebuję świec i nie określa umiejscowienia ich, jak również samoczynnie.

Rzeczy potrzebne... kawałek drutu, wiem że brzmi to mało poważnie, ale to w zupełności wystarczy. Wiadomo że im lepszy materiał tym lepszą energię będzie generował i pewnie mało kogo stać (obecnie) na złoto więc skupimy się na półszlachetnych metalach, a konkretnie na miedzi. W każdym sklepie elektrycznym można kupić metr miedzianego przewodu o dowolnej średnicy za kilka złotych, odizolować go i wygiąć w odpowiedni sposób, łatwe, tanie i skuteczne. Zaczynamy zwijać spiralę od środka i ilość zwojów jak również odległość między kolejnymi zwojami jest chyba mało istotna, przypuszczam że ma jakiś wpływ ale nie wielki, więc można eksperymentować. Ważne jest, o ile ktoś chcę je mieć, żeby nóżki nie były częścią spirali, muszą to być osobne elementy, i istotna rzecz: spirala ma być poziomo, żeby uniknąć sytuacji "raz na górze, raz na dole" a wykorzystanie wygląda tak, że na środku spirali kładziemy świecę a między świecę i spiralę "symbol" naszego celu. Jeżeli chodzi o miłość niech to będzie zdjęcie danej osoby obrysowane sercem (o ile taką symbolikę traktujecie jako odpowiednią) albo karteczka z imieniem i nazwiskiem, jak chodzi o środki finansowe niech to będzie pieniążek, jak celem jest podróż
niech to będzie "kamyk zielony" albo zdjęcie plecaka. Uśmiech Dodam jeszcze że pieniądze nie mogą być celem, jest to przedmiot bez wartości, środki finansowe to "ŚRODKI" potrzebne do realizacji celów.
Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2012, 19:18 {2} przez Olimpia.)
11-11-2012, 19:14
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB