Cześć
Autor Wiadomość
Gandalf Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Cześć
Cześć wszystkim .
Na początku chyba warto dodać że moja wiara oparta jest na chrześcijaństwie . Od pewnego czasu kiedy miewałem problemy szukałem pomocy w istotach pozaziemskich ( Anioł ) czułem odwagę (gdy mówiłem pomóż mi (imię anioła ) ) . Lecz chciałbym iść w tą stronę lecz typowa niedzielna wiara nie jest dla mnie . Chciałbym czerpać od nich  ( Anioł) czerpać nauki (wiem że to nie takie proste lecz czuję że mam z nimi kontakt ) . Jeżeli ktoś mógłby mnie pokierować (rady) tutaj lub odesłać do konkretnego tematu byłbym bardzo wdzięczny .
Druga sprawa to alchemia temat mnie bardzo interesuje lecz bardzo mało informacji na ten temat na forum .
Jakby ktoś miał coś konkretnego to też będę wdzięczny .
To wszystko i dziękuję wszystkim za pomoc .
01-06-2019, 11:28
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 247
Reputacja: 2
Podziękowania: 56
Podziękowano 24 razy w 21 postach
RE: Cześć
No hej. O aniołach można wiele znaleźć. Ogólnie jest sporo książek i medytacji z nimi. Kiedyś również się nimi interesowałam, aż zrozumiałam że nie są doskonałe. Anielskie Inspiracje Cooper książka ciekawa z różnymi medytacjami albo W Kręgu Aniołów Dawid Lawson. Jest ciekawa wizualizacja która działa dopóki się w nią wierzy. Pamiętam że działała na mnie. Widziałam anioły w snach i chroniły mnie przed złem. Ogólnie teraz przestałam w nie wierzyć i jakoś ciężko mi się przekonać nawet do Boga ale to chyba przez czakre korony, którą mam w nie najlepszym stanie.
Pozdrawiam. Uśmiech
"Take me home!"
02-06-2019, 15:24
Znajdź Posty Reply
pxoid Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Cześć. To bardzo dobrze, że postanowiłeś zająć się ezoteryką. Jednak musisz wiedzieć, że nawiązywanie kontaktu z aniołami czy alchemia wymagają dużych zdolności magicznych. Bez odpowiedniego przygotowania albo nie osiągniesz nic, albo twoje osiągnięcia będą wyłącznie wytworem Twojej wyobraźni. Dlatego polecam rozpoczęcie od bardziej podstawowych praktyk. Dobrym pomysłem może okazać się podążanie według jednego z popularnych systemów wtajemniczenia, np. Bardona lub Kraiga.

https://jakzostacmagiem.wordpress.com/20...h/#more-24 - tu znajdziesz wiele cennych rad dotyczących nauki magii

https://web.archive.org/web/201301230631.../index.php - stąd możesz pobrać wszystkie dzieła Franza Bardona
02-06-2019, 21:58
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 247
Reputacja: 2
Podziękowania: 56
Podziękowano 24 razy w 21 postach
Są rożne systemy i na różny sposób można zostać magiem. Nie dla każdego jest system Bardona. Ciężko znaleźć też coś co nie dotyczy magi ceremonialnej za ktorą osobiście nie przepadam. Szukaj własnej drogi i nie ufaj wszystkiemu co piszą w książkach. Trzeba umieć znaleźć prawdę między wierszami. Język
"Take me home!"
08-06-2019, 08:15
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB