![]() |
|
Pojednanie z Ogniem - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10) +--- Dział: Magia Naturalna (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=12) +---- Dział: Magia Ognia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=59) +---- Wątek: Pojednanie z Ogniem (/showthread.php?tid=1711) Strony:
1
2
|
RE: Pojednanie z Ogniem - Estel - 06-03-2014 Jak wiesz co robisz to wtedy jest ok. Bardon pisał raczej dla początkujących, poza tym on lubił na zimne dmuchać. Przypominałem tylko o takiej możliwości. |