Witchcraft - Forum ezoteryczne
Pojednanie z Ogniem - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Magia Naturalna (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: Magia Ognia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=59)
+---- Wątek: Pojednanie z Ogniem (/showthread.php?tid=1711)

Strony: 1 2


RE: Pojednanie z Ogniem - Estel - 06-03-2014

Jak wiesz co robisz to wtedy jest ok. Bardon pisał raczej dla początkujących, poza tym on lubił na zimne dmuchać. Przypominałem tylko o takiej możliwości.