Witchcraft - Forum ezoteryczne
Pewne pytanie - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Magia (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pytania i problemy (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Pewne pytanie (/showthread.php?tid=10941)

Strony: 1 2


Pewne pytanie - aeros - 27-05-2020

Cześć wszystkim! Jak widać, jestem nowym użytkownikiem tego zacnego forum, jak i nowy w magii. Zbliża się przede mną dosyć ważny egzamin (do którego podchodzę 3 raz), od którego zależy moja przyszłość. Nie ukrywam, podchodzenie któryś raz lekko podkopało, moją pewność siebie więc zacząłem poszukiwać sposobów na jej powrót i przypadkiem znalazłem się na tej stronie. Dowiedziałem się o rytuale Merkurego, który miałby pomóc w dobrym jego napisaniu, ale także że jest możliwość kontaktu z aniołem lub innym Bóstwem, który mógłby pomóc. Po kilkunastu minutach w internecie znalazłem informacje, że aniołem, który może, pomóc w egzaminie jest Uriel, z młodości natomiast pamiętałem, że egipskim patronem mądrości był Thot. Stwierdziłem, że skieruje swe prośby do Uriela, przed snem pomyślałem jego imię i zacząłem wyjaśniać sytuacje następnie usnąłem. W czasie snu przyśnił mi się natomiast Thot i teraz przechodząc do meritum czy jest możliwość, abym mógł prosić zarówno Thota jak i Uriela o pomyślny egzamin, czy lepiej skupić się na prośbach do jednego z nich. Z góry dziękuje za odpowiedź, mam nadzieje, że to pytanie nie jest głupie  :blush: . Pozdrawiam!


RE: Pewne pytanie - Olimpia - 28-05-2020

Hej, ile osób trzeba żeby pozmywać brudne naczynie?
Jedną.

Można prosić kilka bytow o pomoc, ale moim zdaniem to nie potrzebne i po prostu strata czasu dla drugiego byta.


RE: Pewne pytanie - Nightmare - 28-05-2020

Skoro to Thot się przyśnił może to jakiś znak?


RE: Pewne pytanie - aeros - 28-05-2020

Wielkie dzięki za odpowiedzi! Czyli ten sen może być znakiem, aby skierować prośbę do Thota a Urielowi nie zawracać gitary?


RE: Pewne pytanie - Olimpia - 28-05-2020

Myślałeś o nich dwóch. Myśl to energia, więc sądzę że po prostu Ci odpowiedział.

Albo Twoja podświadomość Ci w ten sposób przekazała info, że powinieneś z tym iść do Thota.


RE: Pewne pytanie - Sathvai - 31-05-2020

Tak jak powiedziano powyżej: ważny jest fakt, że myślałeś o obu. Do jednego coś zrobiłeś i pewnie, skoro teraz się nad tym zastanawiasz, wtedy też myślałeś czy nie zwrócić się znów do drugiego. Czasem sny odbijają tylko nasze pragnienia i nic więcej, chociaż oczywiście nie warto im umniejszać, bo to też jest ważne. Po prostu dobrze wziąć to pod uwagę.

Mam specyficzny stosunek odnośnie próśb z zewnątrz, ale jeśli myślisz nad tymi dwoma, to ja wybrałabym jednak Uriela. Chyba, że płynie w tobie egipska krew, albo od dawna aktywnie wyznajesz to bóstwo. Uriel jest po prostu bliższy temu, w czym się wychowywałeś i bardziej rozumiesz ideały, które za nim idą.

A co do egzaminu to jeżeli uczyłeś się dużo i czujesz, że nic więcej nie wejdzie to jest jeszcze jedna technika, która da ci bardzo dużo. Odezwij się do innej osoby egzaminowanej i porozmawiaj z nią na temat info z tego egzaminu. We 2 szybciej rozwiejecie wątpliwości albo niepoprawny tok rozumowania, no i da ci to komfort psychiczny, że nie tylko ty zdajesz to po raz 3ci. Gwarantuję efektów. ;)


RE: Pewne pytanie - aeros - 31-05-2020

Muszę przyznać, że jest to egzamin maturalny, kończę, jeden kierunek studiów a chce rozpocząć kolejny niestety brakuje mi kilku punktów rekrutacyjnych :D. Egipska krew we mnie nie płynie, po prostu w dzieciństwie znikąd byłem zainteresowany tą religią. Dziękuje bardzo za twoją wypowiedź :).


RE: Pewne pytanie - Olimpia - 01-06-2020

Nic nie bierze się znikąd.
Egipscy mogą Ci być bliżsi niż myślisz. Sam wybierz. :)


RE: Pewne pytanie - aeros - 01-06-2020

Koniec końców zadecydowałem, że będę kierował myśli do Thotha, intuicja podpowiada mi, że tak chyba będzie lepiej. :)


RE: Pewne pytanie - Olimpia - 02-06-2020

Trzeba ufać swojej intuicji. <3
Ona wie najlepiej. <3