Witchcraft - Forum ezoteryczne
Witajcie... - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Witchcraft (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Poznajmy się (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Witajcie... (/showthread.php?tid=11202)



Witajcie... - Mordel - 05-06-2021

Witajcie nie bardzo wiem w jak dokładny sposób mam się przedstawić, więc krótko o sobie, W obecnej inkarnacji mam na imię Kacper (chociaż bardziej pasowałoby określenie naczynie, ale to uwłacza i jest brutalne😂) i mam 26 lat. Teraz ciąg dalszy przedstawienia🤔😅 specjalizuję się we wszelkich manipulacjach, choć w różnym stopniu realności skutków (oddziaływanie na materię fizyczną w płaszczyźnie materialnej), ale mimo wszystko wysoką prawdziwością skutków. Manipulację nie są moją jedyną domeną, ostatnio zauważyłem u siebie zdolność kreacji (niezidentyfikowana +- 0,3mm grubości, max 2cm długości nitka) potwierdzoną paroma próbami wykonaną tą samą metodą, ale jeszcze nie czas bym ją rozwinął, więc na wyniki eksperymentów przyjdzie mi jeszcze chwilkę poczekać. Poznacie mnie z rozmowy 😉 ale zaznaczam że w kwestii "magii" posługuje się specyficznym słownictwem 😇 Jestem obeznany z Chaosem, często operuję wzorami, znam się trochę na czasie... Jestem dość wszechstronny 🤔 i ograniczony przez 3D😂😂😂🤬


RE: Witajcie... - BPW - 06-06-2021

Witam Cię na forum.
Ja także jestem obeznany z chaosem, a problemy to moja specjalność. (W skrócie moje życie to kabaret i nigdy bym go nie zamienił). Kreacja i manipulacja? Ciekawa mieszanka. Ja posiadam zdolności uzdrawiania oraz telekinezy. ;)

Pozdrawiam :D


RE: Witajcie... - Mordel - 06-06-2021

Telekineza bardzo przydatna umiejętność kiedyś chciałem się w niej podszkolić, jednakże manipulacja przestrzenią za pomocą IVD jest dla mnie zdecydowanie bardziej naturalna👌 co do sztuki uzdrawiania to przyznam że muszę poćwiczyć🤔 Korzystasz z czakr? Czy może jednak wykorzystujesz inny rodzaj ośrodka energetycznego? Pytam z ciekawości 😀


RE: Witajcie... - BPW - 07-06-2021

Przesyłam pozytywną energię z mojej aury.
Jeżeli chcesz się uczyć uzdrawiać polecam Ci;
https://akademiaducha.pl/10-oznak-ze-mozesz-byc-uzdrowicielem/
i
https://akademiaducha.pl/tag/uzdrawianie-na-odleglosc/


RE: Witajcie... - Mordel - 07-06-2021

Wczoraj to opanowałem ;) ćwiczyłem to na sobie, po tym jak po wpakowaniu absurdalnie dużej energii leczniczej w kark nagle mi strzyknął, a dyskomfort odszedł stwierdzam że to dość proste, jednak to działania na sobie, musiałbym przeprowadzić parę prób na istotach żywych, ale obawiam się że energia którą się na ogół posługuje może być dla ludzi w najdelikatniejszym przypadku🤔"ciężkostrawna" albo w gorszym przypadku może sprawiać ból, przykładowo energia którą kiedyś używałem do znieczulenia punktowego, ludziom sprawiała ból 😅, ale fakt faktem muszę to poćwiczyć z innymi😀 tylko kto byłby na tyle odważny by poddać się mojej terapii😅😅😔


RE: Witajcie... - Mordel - 07-06-2021

Dopiero teraz przeczytałem ten artykuł, spełniam wszystko prócz snów, mam utrudnione śnienie, ale to z racji mojego postrzegania, gdy śpię automatycznie przechodzę na wzrok IVD, a po wybudzeniu system immunologiczny i instynkt samozachowawczy konwerteruje obraz do IIID żeby nie zniszczyć mózgu 😇, parę razy byłem "obecny" przy tym procesie, no cóż, samo uczucie nie należy do najprzyjemniejszych, ale możliwość normalnego widzenia jest przecież bezcenna😇