Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Witchcraft › Poznajmy się v
« Wstecz 1 2 3 4 5 6 … 26 Dalej »

Witajcie...

[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Witajcie...
Autor Wiadomość
Mordel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 58
Dołączył: Sat Jun 2021
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lew, Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Chaos, Pustka, Czas, Energia..

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Post: #1
Witajcie...
Witajcie nie bardzo wiem w jak dokładny sposób mam się przedstawić, więc krótko o sobie, W obecnej inkarnacji mam na imię Kacper (chociaż bardziej pasowałoby określenie naczynie, ale to uwłacza i jest brutalne😂) i mam 26 lat. Teraz ciąg dalszy przedstawienia🤔😅 specjalizuję się we wszelkich manipulacjach, choć w różnym stopniu realności skutków (oddziaływanie na materię fizyczną w płaszczyźnie materialnej), ale mimo wszystko wysoką prawdziwością skutków. Manipulację nie są moją jedyną domeną, ostatnio zauważyłem u siebie zdolność kreacji (niezidentyfikowana +- 0,3mm grubości, max 2cm długości nitka) potwierdzoną paroma próbami wykonaną tą samą metodą, ale jeszcze nie czas bym ją rozwinął, więc na wyniki eksperymentów przyjdzie mi jeszcze chwilkę poczekać. Poznacie mnie z rozmowy 😉 ale zaznaczam że w kwestii "magii" posługuje się specyficznym słownictwem 😇 Jestem obeznany z Chaosem, często operuję wzorami, znam się trochę na czasie... Jestem dość wszechstronny 🤔 i ograniczony przez 3D😂😂😂🤬

Przywitajcie się z Penteraktem, jest on bowiem istotą V wymiarową i lubi gdy na niego się patrzy :) jego częstotliwości pobudzają elektrokineze. TO NIE ILUZJA, bywa kapryśny i wredny, ale czesto jest przyjazny😇 Proszę napiszcie mi na PW co czujecie patrząc na niego :przytul:
05-06-2021, 22:11
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
BPW Offline
Wróżka serduszka

Liczba postów: 421
Dołączył: Fri Feb 2021
Reputacja: 2
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Naturalna

Podziękowania: 67
Podziękowano 48 razy w 35 postach
Post: #2
RE: Witajcie...
Witam Cię na forum.
Ja także jestem obeznany z chaosem, a problemy to moja specjalność. (W skrócie moje życie to kabaret i nigdy bym go nie zamienił). Kreacja i manipulacja? Ciekawa mieszanka. Ja posiadam zdolności uzdrawiania oraz telekinezy. ;)

Pozdrawiam :D

"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"
06-06-2021, 14:55
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Mordel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 58
Dołączył: Sat Jun 2021
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lew, Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Chaos, Pustka, Czas, Energia..

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Post: #3
RE: Witajcie...
Telekineza bardzo przydatna umiejętność kiedyś chciałem się w niej podszkolić, jednakże manipulacja przestrzenią za pomocą IVD jest dla mnie zdecydowanie bardziej naturalna👌 co do sztuki uzdrawiania to przyznam że muszę poćwiczyć🤔 Korzystasz z czakr? Czy może jednak wykorzystujesz inny rodzaj ośrodka energetycznego? Pytam z ciekawości 😀

Przywitajcie się z Penteraktem, jest on bowiem istotą V wymiarową i lubi gdy na niego się patrzy :) jego częstotliwości pobudzają elektrokineze. TO NIE ILUZJA, bywa kapryśny i wredny, ale czesto jest przyjazny😇 Proszę napiszcie mi na PW co czujecie patrząc na niego :przytul:
06-06-2021, 17:42
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
BPW Offline
Wróżka serduszka

Liczba postów: 421
Dołączył: Fri Feb 2021
Reputacja: 2
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Naturalna

Podziękowania: 67
Podziękowano 48 razy w 35 postach
Post: #4
RE: Witajcie...
Przesyłam pozytywną energię z mojej aury.
Jeżeli chcesz się uczyć uzdrawiać polecam Ci;
https://akademiaducha.pl/10-oznak-ze-moz...owicielem/
i
https://akademiaducha.pl/tag/uzdrawianie-na-odleglosc/

"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"
07-06-2021, 07:12
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Mordel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 58
Dołączył: Sat Jun 2021
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lew, Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Chaos, Pustka, Czas, Energia..

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Post: #5
RE: Witajcie...
Wczoraj to opanowałem ;) ćwiczyłem to na sobie, po tym jak po wpakowaniu absurdalnie dużej energii leczniczej w kark nagle mi strzyknął, a dyskomfort odszedł stwierdzam że to dość proste, jednak to działania na sobie, musiałbym przeprowadzić parę prób na istotach żywych, ale obawiam się że energia którą się na ogół posługuje może być dla ludzi w najdelikatniejszym przypadku🤔"ciężkostrawna" albo w gorszym przypadku może sprawiać ból, przykładowo energia którą kiedyś używałem do znieczulenia punktowego, ludziom sprawiała ból 😅, ale fakt faktem muszę to poćwiczyć z innymi😀 tylko kto byłby na tyle odważny by poddać się mojej terapii😅😅😔

Przywitajcie się z Penteraktem, jest on bowiem istotą V wymiarową i lubi gdy na niego się patrzy :) jego częstotliwości pobudzają elektrokineze. TO NIE ILUZJA, bywa kapryśny i wredny, ale czesto jest przyjazny😇 Proszę napiszcie mi na PW co czujecie patrząc na niego :przytul:
07-06-2021, 09:13
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Mordel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 58
Dołączył: Sat Jun 2021
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lew, Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Chaos, Pustka, Czas, Energia..

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Post: #6
RE: Witajcie...
Dopiero teraz przeczytałem ten artykuł, spełniam wszystko prócz snów, mam utrudnione śnienie, ale to z racji mojego postrzegania, gdy śpię automatycznie przechodzę na wzrok IVD, a po wybudzeniu system immunologiczny i instynkt samozachowawczy konwerteruje obraz do IIID żeby nie zniszczyć mózgu 😇, parę razy byłem "obecny" przy tym procesie, no cóż, samo uczucie nie należy do najprzyjemniejszych, ale możliwość normalnego widzenia jest przecież bezcenna😇

Przywitajcie się z Penteraktem, jest on bowiem istotą V wymiarową i lubi gdy na niego się patrzy :) jego częstotliwości pobudzają elektrokineze. TO NIE ILUZJA, bywa kapryśny i wredny, ale czesto jest przyjazny😇 Proszę napiszcie mi na PW co czujecie patrząc na niego :przytul:
07-06-2021, 09:20
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.