Witchcraft - Forum ezoteryczne
Wpływ przodków na przeznaczenie - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Luźne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=128)
+--- Dział: Dumpster fire (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=406)
+--- Wątek: Wpływ przodków na przeznaczenie (/showthread.php?tid=3101)

Strony: 1 2


Wpływ przodków na przeznaczenie - Agacia - 15-07-2013

Hej, mam takie zapytanie, kurczę, już nie mam sił walczyć z tym wszystkim, poprosiłam ostatnio jednego Pana o określenie mojej sytuacji, na co on stwierdził, że mężczyzna którego kocham nad życie, ma w przeznaczeniu inną kobietę i jest to uwarunkowanie wpływem jego przodków, i że oni decydują o tym, że on będzie z nią. Czy takie rzeczy są możliwe???


RE: Wpływ przodków na przeznaczenie - Nesse - 15-07-2013

Wiesz no, na ogół wszystko jest możliwe, jeśli się do tego dobrze podejdzie. Ale o wpływie przodków jeszcze nie słyszałam.
Ten pan to był jakiś laikowy "wróżek" był czy ktoś poważny? I z czego wróżył (o ile w ogóle)?

Btw. wydaje mi się, że zły dział. :p


RE: Wpływ przodków na przeznaczenie - Agacia - 15-07-2013

Hej, a jaki dział polecasz. :( Niby jasnowidz.


RE: Wpływ przodków na przeznaczenie - Nesse - 15-07-2013

Ale normalnie do niego poszłaś i spytałaś, a on ot tak sobie powiedział? Nie rozumiem troszkę. XD

http://witchcraft.com.pl/Forum-Pytania-i-Problemy Tu raczej, ale mody raczej przeniosą. :p


RE: Wpływ przodków na przeznaczenie - Olimpia - 15-07-2013

Faktycznie, on Ci nie jest przeznaczony i nie sugeruję się tym, co ten pan powiedział. Sama sprawdzałam. Faktycznie jest przeznaczony innej, a Ty innemu i też go będziesz kochała.


RE: Wpływ przodków na przeznaczenie - Agacia - 15-07-2013

Kurczę, skąd wy to możecie wiedzieć... Nie rozumiem, poznałam go 3 tys. kilometrów stąd, mimo, że był sąsiadem mojej babci, to, to nie jest przeznaczenie...

No napisałam do niego e-mail z prośba o opisanie mojej obecnej sytuacji, a on napisał mi to, co widzi, że były kogoś poznał, i że on będzie z tą nową, i że decydują o tym tylko jego przodkowie...
A mam pytanie, czy jest możliwe, żeby on wyczuł moje obawy, bo ostatnio zażartowałam, że jest to zemsta jego rodziny, bo już dwa pokolenia próbowały do naszej rodzinny wejść??? A moja sytuacja trochę przypomina mojego dziadka i jego babci.

Pisz poprawnie, bo nie sposób Cię zrozumieć! - Ames


RE: Wpływ przodków na przeznaczenie - Gwynbleidd - 15-07-2013

A ja dla odmiany uważam, że póki go kochasz i on Ciebie to nie powinnaś się sugerować "przeznaczeniem". Będzie co ma być. A póki co, na twoim miejscu w ogóle bym się nie przejmował tym "fatum". O!


RE: Wpływ przodków na przeznaczenie - Kas - 15-07-2013

A czemu jakieś trupy miałyby mieć wpływ na Twój związek, skoro już pewnie zdążyły się reinkarnować? oO Coś mam wrażenie, że ów pan Cię zrobił w balona. Jeśli chcesz z nim być, to z nim bądź, i nie słuchaj gadania jakichś dziwnych ludzi.
Tarot świetnie opisuje teraźniejszość, ale z przyszłością jest gorzej, bo przyszłość to rzecz niestała i zmienia ją każda nasza decyzja.


RE: Wpływ przodków na przeznaczenie - Agacia - 16-07-2013

Hej, Rzeczywiście chyba ostatnio nie mam szczęścia, mimo tego, że całe życie uważałam się za wielką szczęściarę. :( Nic takie życie, potraktuje to jako ceną lekcje od życia i postaram wyciągnąć wnioski...

Najgorsze jest to, że od trzech pokoleń nasze rodzinny próbują się ze sobą zejść. :( Dzidkowie, wujostwo a teraz ja...

Wiem, że jest dużo mojej winny w tym, że nam się nie udało.
Wszyscy mi mówią, że on nie dla mnie, a ja czuje, że idealnie pasowaliśmy do siebie i, że to miłość mojego życia, wiem, że będę walczyć, a czas pokaże czy istnieje przeznaczenie, czy nie, bo dopóki go nie poznałam to w nie nie wierzyłam i to mnie trochę zgubiło, bo myślałam, że zawsze będziemy razem nieważne coby się nie działo...


RE: Wpływ przodków na przeznaczenie - Hetonik - 16-07-2013

No wiesz życie jest jak woda czasami płynie tak szybko, że zagubimy się w jej otchłani, a innym razem czujemy, że nic nam nie zakłóci naszego rajskiego rejsu. Olimpia napisała, że nie jest Ci on przeznaczony, a ty już o tym wiesz. Moim zdaniem powinnaś o niego walczyć z jeszcze większą energią i siłą by ''oszukać przeznaczenie'', wypróbuj też może jakieś zaklęcia miłosne itp.
Powodzenia w miłości!