Wpływ przodków na przeznaczenie
Autor Wiadomość
Agacia Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Wpływ przodków na przeznaczenie
Hej, mam takie zapytanie, kurczę, już nie mam sił walczyć z tym wszystkim, poprosiłam ostatnio jednego Pana o określenie mojej sytuacji, na co on stwierdził, że mężczyzna którego kocham nad życie, ma w przeznaczeniu inną kobietę i jest to uwarunkowanie wpływem jego przodków, i że oni decydują o tym, że on będzie z nią. Czy takie rzeczy są możliwe???
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2013, 15:13 {2} przez Ames.)
15-07-2013, 14:02
Znajdź Posty Reply
~Nesse
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Wpływ przodków na przeznaczenie
Wiesz no, na ogół wszystko jest możliwe, jeśli się do tego dobrze podejdzie. Ale o wpływie przodków jeszcze nie słyszałam.
Ten pan to był jakiś laikowy "wróżek" był czy ktoś poważny? I z czego wróżył (o ile w ogóle)?

Btw. wydaje mi się, że zły dział. :p
15-07-2013, 14:28
Reply
Agacia Offline
Użytkownik

Hej, a jaki dział polecasz. Smutny Niby jasnowidz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2013, 15:12 {2} przez Ames.)
15-07-2013, 14:34
Znajdź Posty Reply
~Nesse
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Ale normalnie do niego poszłaś i spytałaś, a on ot tak sobie powiedział? Nie rozumiem troszkę. XD

http://witchcraft.org.pl/Forum-Pytania-i-Problemy Tu raczej, ale mody raczej przeniosą. :p
15-07-2013, 14:37
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1315 razy w 650 postach
Faktycznie, on Ci nie jest przeznaczony i nie sugeruję się tym, co ten pan powiedział. Sama sprawdzałam. Faktycznie jest przeznaczony innej, a Ty innemu i też go będziesz kochała.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-07-2013, 14:39
Znajdź Posty Reply
Agacia Offline
Użytkownik

Kurczę, skąd wy to możecie wiedzieć... Nie rozumiem, poznałam go 3 tys. kilometrów stąd, mimo, że był sąsiadem mojej babci, to, to nie jest przeznaczenie...

No napisałam do niego e-mail z prośba o opisanie mojej obecnej sytuacji, a on napisał mi to, co widzi, że były kogoś poznał, i że on będzie z tą nową, i że decydują o tym tylko jego przodkowie...
A mam pytanie, czy jest możliwe, żeby on wyczuł moje obawy, bo ostatnio zażartowałam, że jest to zemsta jego rodziny, bo już dwa pokolenia próbowały do naszej rodzinny wejść??? A moja sytuacja trochę przypomina mojego dziadka i jego babci.

Pisz poprawnie, bo nie sposób Cię zrozumieć! - Ames
15-07-2013, 14:45
Znajdź Posty Reply
Gwynbleidd Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 207
Reputacja: 3
Podziękowania: 20
Podziękowano 21 razy w 11 postach
A ja dla odmiany uważam, że póki go kochasz i on Ciebie to nie powinnaś się sugerować "przeznaczeniem". Będzie co ma być. A póki co, na twoim miejscu w ogóle bym się nie przejmował tym "fatum". O!
Quae medicamenta non sanant, ferrum sanat; quae ferrum non sanat, ignis sanat...
15-07-2013, 18:22
Znajdź Posty Reply
~Kas
Niezarejestrowany

Podziękowania:
A czemu jakieś trupy miałyby mieć wpływ na Twój związek, skoro już pewnie zdążyły się reinkarnować? oO Coś mam wrażenie, że ów pan Cię zrobił w balona. Jeśli chcesz z nim być, to z nim bądź, i nie słuchaj gadania jakichś dziwnych ludzi.
Tarot świetnie opisuje teraźniejszość, ale z przyszłością jest gorzej, bo przyszłość to rzecz niestała i zmienia ją każda nasza decyzja.
15-07-2013, 22:06
Reply
Agacia Offline
Użytkownik

Hej, Rzeczywiście chyba ostatnio nie mam szczęścia, mimo tego, że całe życie uważałam się za wielką szczęściarę. Smutny Nic takie życie, potraktuje to jako ceną lekcje od życia i postaram wyciągnąć wnioski...

Najgorsze jest to, że od trzech pokoleń nasze rodzinny próbują się ze sobą zejść. Smutny Dzidkowie, wujostwo a teraz ja...

Wiem, że jest dużo mojej winny w tym, że nam się nie udało.
Wszyscy mi mówią, że on nie dla mnie, a ja czuje, że idealnie pasowaliśmy do siebie i, że to miłość mojego życia, wiem, że będę walczyć, a czas pokaże czy istnieje przeznaczenie, czy nie, bo dopóki go nie poznałam to w nie nie wierzyłam i to mnie trochę zgubiło, bo myślałam, że zawsze będziemy razem nieważne coby się nie działo...
16-07-2013, 09:13
Znajdź Posty Reply
Hetonik Offline
Jestę Magię

Podziękowania: -1
No wiesz życie jest jak woda czasami płynie tak szybko, że zagubimy się w jej otchłani, a innym razem czujemy, że nic nam nie zakłóci naszego rajskiego rejsu. Olimpia napisała, że nie jest Ci on przeznaczony, a ty już o tym wiesz. Moim zdaniem powinnaś o niego walczyć z jeszcze większą energią i siłą by ''oszukać przeznaczenie'', wypróbuj też może jakieś zaklęcia miłosne itp.
Powodzenia w miłości!
Wspólno­ta da­je nam ciepło, byt osob­ny da­je nam światło.
16-07-2013, 13:47
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB