Witchcraft - Forum ezoteryczne
Szablon Wieszczy na Miesiąc - Wersja do druku

+- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl)
+-- Dział: Dywinacja (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Dział: Tarot (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Wątek: Szablon Wieszczy na Miesiąc (/showthread.php?tid=6930)



Szablon Wieszczy na Miesiąc - Olimpia - 08-06-2015

Tak pod wpływem tego tematu: http://witchcraft.com.pl/T-dziennik-tarota--6924 Postanowiłam się podzielić moją ''rozpiską'' miesięczną, usunęłam z niej na chwilę większość informacji takich jak aspekty, interpretację, notatki itp. i zostawiłam to, co najpotrzebniejsze temu szablonowi, z którego być może ktoś z was by chciał skorzystać.

Nie jest to screen zbyt umiejętnie technicznie zrobiony, a czcionkę w szablonie musiałam znacznie pomniejszyć, ale ja się na tym nie znam więc... sorry. xD

http://www.gg.pl/dysk/5gCEroQhXgaC5wCEroQhA4o/szablon%20scr.png


RE: Szablon Wieszczy na Miesiąc - Animal - 08-06-2015

Pobierze się, i można sobie przybliżyć, więc nie przeszkadza mała czcionka. :)