![]() |
|
Romantyczne Opowiadanie - Wersja do druku +- Witchcraft - Forum ezoteryczne (http://witchcraft.com.pl) +-- Dział: Luźne (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=128) +--- Dział: Nasza Twórczość (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=7) +---- Dział: Literatura (http://witchcraft.com.pl/forumdisplay.php?fid=178) +---- Wątek: Romantyczne Opowiadanie (/showthread.php?tid=860) |
Romantyczne Opowiadanie - Olimpia - 01-11-2012 Prosiłaś się to masz (ten ktoś wie o kogo chodzi). No więc... Muszę wysilić swoją wyobraźnię i zanikły już romantyzm. xD (Zabiję Cię za to). Noc jest pogodna i ciepła, niby ot taka zwykła ale czuć w niej magię... I całe szczęście dziś urodziny kogoś wyjątkowego, Konelia wie że pora zrobić coś co zwali go z nóg i wywoła uśmiech na jego od dawna już smutnej twarzy... Michał zamknął się w swojej pracowni na górze pracując jak zwykle do późnia co jest na rękę planą Korneli. Dziewczyna upiekła wspaniały tort o ulubionym smaku Michała - czekoladowym, posmutniała wspominając wczorajszą awanturę... Jej atmosfera wciąż wisi w powietrzu a milczenie nie zmienia jej napiętej aury. Nagle uśmiechneła się do siebie, czyżby Anioł tkchnął w nią pomysł wręcz genialny? Kornelia szybko upiekła jeszcze jedno napisała na nim ''przepraszam'', i dwa cistka w którym jedno było z ukrytą niespodzianką napisała na nim ''jedz mnie powoli'' następnie wyszła do ogrodu i nazbierała mnóstwo płatków róż... Po cichutku weszła na górę i zaczęła układać z nich strzałki prowadzące do kuchni kiedy skończyła przygotowała pięknie stół nakrywając go najlepszym obrusem, przyozdabiając kwiatami i zapaliła mnóstwo świec. Poszła do swojego pokoju i wyciągnęła ze schowka paczuszkę i butelkę czerwonego wina, kieliszki i talerze położyła na stole wraz z ciastem i tortem... Rozejrzała się wokół było idealnie... Pięknie, romantycznie, wręcz magicznie. Z bijącym sercem Kornelia wzieła telefon do ręki i napisała smsa do Michała ''Mógłbyś otworzyć drzwi?''... Teraz pozostało tylko czekać... Po chwili usłyszała jak Michał schodzi schodami i zanim się obejrzała stał naprzew niej... - Zjesz ze mną? - zapytała drzącym głosem Michał uśmiechnął się promiennie widząc to wszystko i usiadł w ciszy... Łzy stanęły mu w oczach widząc ciasto z napisem ''przepraszam'', Kornelia właśnie od niego chciała zacząć... Jedli w milczeniu uśmiechając się do siebie, słowa nie były potrzebne ta cisza i spojrzenia mówiły wszystko... Nadszedł czas na ciastka... Kornelia wstała i wyjeła tacę z ciastkami z lodówki i podała je do stołu, ciastko z napisem ''jedz mnie powoli'' odwróciła w jego stronę... Michał widząc napis uśmiechnął się jeszcze szerzej, niebawem napotkał w ciastku coś... Tym czymś okazał się wymarzony Michała Pierścień Atlantów... Michał wstał i przytulił swoją Ukochaną, Korneli staneły łzy w oczach... oboje zaczęli sobie mówić jacy są dla siebie ważni i jak im przykro... Kornelia nagle się rozpromieniła i wyjeła paczuszkę - Myślisz że zasługujesz tylko na taki drobiazg jak Pierścień Atlantów? - spytała Michał uśmiechnął się, wziął paczuszkę i otworzył ją... W środku były jego wymarzone Karty Cygańskie... Nie mógł powstrzymać łez wzruszenia jakim był natłok takich starań Ukochanej i tak pięknych urodzin... Oboje żyli długooo i szczęśliwe. xD Koniec. Ehh...''Kornelio'' przegrałam zakład, i musiałam ściągnąć maskę ''twardzielki'' ale obiecuję Ci że następnym razem skopie Ci tyłek. xD Do reszty: To moje pierwsze opowiadanie romantyczne więc proszę o wyrozumiałość, normalnie pisałam tylko wiersze, posty i opowieści fantasy. Moją ispiracją była pewna anonimowa osóbka którą nazwałam w opowieści Kornelią. xD RE: Romantyczne Opowiadanie - Kruchy - 01-11-2012 Hehe ;D Oli jesteś poetką.
RE: Romantyczne Opowiadanie - Amber - 01-11-2012 Bardzo ładne, powiało prawdziwością uczuć. Też jestem za "zrzucaniem maski" zwłaszcza co do osób bliskich sercu. Prawdziwość jest piękna!
RE: Romantyczne Opowiadanie - Iza6 - 01-11-2012 Piękne naprawdę... powinnaś pisać książki.
RE: Romantyczne Opowiadanie - Olimpia - 01-11-2012 Dziękuję wszystkim za wyrażenie opinii. ;*
RE: Romantyczne Opowiadanie - Rahuene - 09-11-2012 "musiałam ściągnąć maskę ''twardzielki'" A mnie to się hejtuję za rzekome posiadanie "maski".
RE: Romantyczne Opowiadanie - Olimpia - 09-11-2012 Hej ja ukrywam tylko dlatego aby wrogowie nie mieli na mnie na haka i nie znali moich słabych stron.
RE: Romantyczne Opowiadanie - Rahuene - 09-11-2012 Ja maski nie muszę używać, bo jestem jaki jestem. A opowiadanie fajne, ale krótkie. : P Lepsze od moich wypocin. |