Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Magia Naturalna › Magia Powietrza
Wybuch Wiatru

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Wybuch Wiatru
Autor Wiadomość
Przemek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 95
Dołączył: Thu Sep 2012
Reputacja: 2
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Strzelec
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Żywiołów

Podziękowania: 2
Podziękowano 0 razy w 10 postach
Post: #1
Wybuch Wiatru
Witam.

Więc w końcu podam wam moją najnowszą technikę magii wiatru. Technika jest podobna do Psi Ball'a... Bo robi się coś w tym stylu. Tylko, że ten "psi ball", który będzie robiony nie będzie w twoich rękach, ale parę metrów przed sobą.

Co potrzeba:
- Bycie na dworze.
- Dobrą kontrolę energii.



Zaczynajmy:

1.Stoisz na dworze i patrzysz się parę metrów przed siebie. Może to być ziemia, ale też drzewo itd.
2.Zbierasz energię razem z energią powietrza z dworu i kierujesz to w jedno miejsce, robisz z tego małą kuleczkę (BARDZO MAŁĄ KULECZKĘ!).
3.Powiększasz ją na tak z 7x7 cm :p (Jak bąbelek).
4.Bąbelek pęka. Energia z środka bąbelka spowoduje wybuch wiatru. Jak dobrze zrobiliście to poczujecie falę wiatru z tamtego miejsca.


Przepraszam, że nie każdy to zrozumie. :P Ale nie miałem czasu żeby to przygotować.

Pozdrowienia.

When did we lose our way?
Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness.
Does this darkness have a name?
Is it your name?
19-01-2013, 16:24
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 267
Dołączył: Sun Oct 2012
Reputacja: 23
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 9 razy w 4 postach
Post: #2
RE: Wybuch Wiatru
(26-03-2014, 19:12)dragonis napisał(a): Możesz tym kogoś uszkodzić. Przechodzić będzie koło bąbelka a ty go ,,pękniesz" w tym samym momencie. Jednak musiał byś  skumulować dużo energii
Jak kurwa uszkodzić... jak w kogoś dmuchniesz, to też możesz go uszkodzić?
26-03-2014, 22:22
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
~DarkKnight
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #3
RE: Wybuch Wiatru
Haha. Uszkodzić? Żeby kogoś "uszkodzić" trzeba takiej kumulacji energii, że by się jej nie utrzymało.
26-03-2014, 22:31
Odpowiedz
Podziękowali:
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 341
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 13
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Baran
Praktykowany rodzaj magii:
.............................

Podziękowania: 5
Podziękowano 10 razy w 11 postach
Post: #4
RE: Wybuch Wiatru
Tak ciebie. Jak masz nieprzepychane kanaliki to się możesz poparzyć energetycznie.
Tak sie bawiłem wiatrem jak miałem 5-7 lat XD bez urazy dla autora wątku. Ale jako dzieciak kumulowałem psi bale z wiatru/ i miałem brechę bo to działało.

"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------


[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
27-03-2014, 17:42
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.