Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Zaklęcia i rytuały › Miłosne v
« Wstecz 1 … 3 4 5 6 7

Silny rytuał miłosny dla odważnych

Strony (2): « Wstecz 1 2
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Silny rytuał miłosny dla odważnych
Autor Wiadomość
Disneyowa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 78
Dołączył: Fri Feb 2015
Reputacja: 1
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Ryby
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 1 postach
Post: #11
RE: Silny rytuał miłosny dla odważnych
Animal123, właśnie w tym problem. Bo każdy z tych "ówczesnych sieciowych magów" ma swoje grono zadowolonych klientów jak i rozczarowanych. I jak teraz z pośród nich wybrać tego odpowiedniego dla nas samych? To temat rzeka, wysłałam w ciągu tego tygodnia 20 e-maili z zapytaniem do tych właśnie magów, których polecają osoby na forach, stronkach i gdzieś tam gdzieś tam. Nie dość, że ceny niektórych rytuałów są jak dla mnie wyssane z kosmosu to jeszcze wróciły do mnie tylko 3 e-maile gdzie poprosili o zdjęcie wspólne i daty urodzeń oraz imiona, reszta to taka odpowiedzi na pałę. W sensie "cena rytuału - i tak uda się, zawsze się udaje na 95%". Nikt nie robi wróżby, rozkładu czy to ma sens, tylko aby się nachapać. I jak czytam zupełnie anonimowo niektóre stronki i to jak ludzie chcą pomocy, a trafiają na oszustów to serduszko mi się kraje.

[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015, 16:14 {2} przez Neaxx.)
28-02-2015, 20:53
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Disneyowa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 78
Dołączył: Fri Feb 2015
Reputacja: 1
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Ryby
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 1 postach
Post: #12
RE: Silny rytuał miłosny dla odważnych
Absinth napisał(a):możesz odwalić rytuał zgodny z dniami planetarnymi i godzinami, używając różdżek z złota i pióra feniksów, dildosów z rogów jednorożca a bez wypracowanych umiejętności gówno się zdziała. Inna osoba, która ma wprawę i owe umiejętności wypracowane zrobi 2 piruety i magia taka że ognie i fajerwerki-osoba wskoczy jej do łóżka i będzie błagać o wychędożenie.

I takiej osoby mi potrzeba w trybie pilnym. :)

Ech, to byłoby coś zrobić dwa przysiady, jeden zamach i już wszystko gra. :)

[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015, 16:14 {2} przez Neaxx.)
28-02-2015, 21:05
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #13
RE: Silny rytuał miłosny dla odważnych
Efekt był taki, że koleś skoczył dla mnie z dachu niskiego domku jednorodzinnego. Na szczęście nic mu się poważnego nie stało. Chciał się ze mną umówić, a ja przekornie mówiłam że nie - powiedział że skoczy dla mnie z dachu itp. powiedziałam, żeby dawał - nie wierzyłam, że naprawdę to zrobi aż do czasu kiedy skoczył.

Stał się totalnie opętany mną i nieobliczalny. Czyli jak to Magii Miłosnej, szalał ze mną.

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-03-2015, 12:47
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Disneyowa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 78
Dołączył: Fri Feb 2015
Reputacja: 1
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Ryby
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 1 postach
Post: #14
RE: Silny rytuał miłosny dla odważnych
Nie chciałabym żeby koles skakał po dachach za mna niczym Green Arrow, ale by po prostu pozwolił coś sobie wytłumaczyć i wrócił na "łono naszego zwiazku", "naszej rodziny".

Poza tym miło by było gdyby ktoś za mną szalał, a jeśli byłby to ten TZ to byłabym wniebowzięta. ;)

[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015, 16:15 {2} przez Neaxx.)
01-03-2015, 15:33
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Strony (2): « Wstecz 1 2


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.