Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Istoty v
« Wstecz 1 2 3 Dalej »

Likanie (wilkołaki)

[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Likanie (wilkołaki)
Autor Wiadomość
Avis Offline
Użytkownik

Liczba postów: 27
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 0
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 4
Podziękowano 17 razy w 17 postach
Post: #5
RE: Likanie (wilkołaki)
Dobra, aż mnie korci, żeby się wypowiedzieć...
Ja jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju Wilkołaków i Wampirów w tej formie, jak jest to opisywane. Nasuwa mi się podstawowe pytanie obalające to wszystko. Na jaką cholerę ktokolwiek miałby pisać taką książkę? W szczególności jakiś domniemany Wampir?

Logicznie rzecz biorąc, to wypuszczenie takiej książki nie dość, że nie ma sensu ( bo przecież dlaczego autor miałby uświadamiać kogokolwiek?). Ba ! To jest bardzo nieopłacalne ze strony rasy, opisanej w tekście. Przecież najlepiej by było, żeby nikt nie wiedział. Poza tym, opierając się na tekście tworzą jakąś tam kulturę. Takowa nie dopuściłaby, do rozprzestrzeniania się takich informacji.

Gdyby taka rasa istniała, to w ogóle nie byłoby inteligencji ludzkiej. ( Skoro to tylko jedzenie, to dlaczego ma mieć pozwolenie na wykształcenie, lub cokolwiek, oprócz egzystencji i rozmnażania się?).
08-10-2012, 20:15
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Likanie (wilkołaki) - przez Klakierokles - 07-10-2012, 17:41
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Olimpia - 07-10-2012, 18:35
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Avis - 08-10-2012, 20:15
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Olimpia - 08-10-2012, 20:20
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Avis - 08-10-2012, 21:13
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Olimpia - 08-10-2012, 22:10
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Avis - 09-10-2012, 03:36
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Olimpia - 09-10-2012, 07:51
RE: Likanie (wilkołaki) - przez konidziu - 09-10-2012, 20:53
RE: Likanie (wilkołaki) - przez VerumPL - 30-03-2014, 11:28
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Raven - 30-03-2014, 12:23
RE: Likanie (wilkołaki) - przez VerumPL - 30-03-2014, 12:48
RE: Likanie (wilkołaki) - przez VerumPL - 30-03-2014, 15:46
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Lalka - 30-03-2014, 23:43
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Ismena - 31-03-2014, 13:32
RE: Likanie (wilkołaki) - przez VerumPL - 31-03-2014, 19:32
RE: Likanie (wilkołaki) - przez samotny wilk - 20-04-2015, 23:37
RE: Likanie (wilkołaki) - przez Tears - 21-04-2015, 05:14
RE: Rodzaje Wampirów, początek i wstęp - przez Olimpia - 07-10-2012, 17:47
RE: Rodzaje Wampirów, początek i wstęp - przez Olimpia - 07-10-2012, 17:50

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.