|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Proste oczyszczenie ze złej energii
|
|
| Autor | Wiadomość |
ChArMeR
UżytkownikLiczba postów: 95 Dołączył: Sun Jan 2014 Reputacja: 2 Płeć: Mężczyzna Znak Zodiaku: LEW Praktykowany rodzaj magii: Tarot,runy,biała magia,wicca Podziękowania: 2
Podziękowano 6 razy w 2 postach |
|
||
| 31-01-2014, 23:48 |
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Proste oczyszczenie ze złej energii - przez ChArMeR - 31-01-2014, 23:35
RE: Proste oczyszczenie ze złej energii - przez ChArMeR - 31-01-2014, 23:48
RE: Proste oczyszczenie ze złej energii - przez Advena - 31-01-2014, 23:54
RE: Proste oczyszczenie ze złej energii - przez Myaeril - 01-02-2014, 00:03
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Sól stosuję też czasami. 