Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Zaklęcia i rytuały › Ochrona › Oczyszczanie i egzorcyzmy v
1 2 Dalej »

Proste oczyszczenie ze złej energii

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Proste oczyszczenie ze złej energii
Autor Wiadomość
Myaeril Offline
Znowu te przecinki :D

Liczba postów: 9
Dołączył: Fri Jan 2014
Reputacja: 1
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lis
Praktykowany rodzaj magii:
Podstawy

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Post: #4
RE: Proste oczyszczenie ze złej energii
Jeśli mowa o prysznicu, to już chwilę temu nauczyłem się świetnej techniki, jeszcze gdy działałem na starym forum. Wrzucę, może się komuś przyda, gwarantuję skuteczność. ;)


Autor: Irbis
"Oczyszczający wodospad"

Technika polega na wzięciu kąpieli pod prysznicem  zmyciu z siebie negatywnej energii, a potem naładowania się pozytywną energią.

1. Przed wejściem pod prysznic spoglądamy w lustro w łazience i patrzymy sobie w oczy (parę sekund).

2. Wchodzimy pod prysznic i regulujemy sobie wodę dla nas idealną (dobrze jest mieć natrysk z góry. Jeśli jednak nie posiadamy natrysku to kierujemy na nasze ciało "słuchawkę" od prysznica.)

3. Gdy woda się leje po naszym ciele to zamykamy oczy i łączymy się z żywiołem wody i  wizualizujemy sobie jak nieczysta energia spływa z naszego ciała wraz z wodą. (Wtedy można wejść w jakby medytację z wodą. Skąd będziemy wiedzieli, że nasze ciało zostało oczyszczone?... No więc po prostu nam się znudzi to przyjemne siedzenie pod natryskiem wody.)

4. Wychodzimy z kabiny prysznicowej (wtedy można mieć lekkie zawroty głowy, bo jesteśmy oczyszczeni).

5. Spoglądamy w lustro które powinno być całe zaparowane (od ciepłej wody spod prysznica). I mówimy sobie, spoglądając w zaparowane lustro, 'jestem zajebisty' itp. (Uwaga - nie przecieramy lustra.)

6. Odchodzimy od lustra i wycieramy się ręcznikiem z wody (nie spoglądając w lustro).

7. Spoglądamy jeszcze raz w lustro (lustro powinno być już odparowane, a woda z niego obciekać). Widzimy siebie naładowane pozytywną energią, po prostu kogoś zajebistego.
01-02-2014, 00:03
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali: patrykisdead


Wiadomości w tym wątku
Proste oczyszczenie ze złej energii - przez ChArMeR - 31-01-2014, 23:35
RE: Proste oczyszczenie ze złej energii - przez ChArMeR - 31-01-2014, 23:48
RE: Proste oczyszczenie ze złej energii - przez Advena - 31-01-2014, 23:54
RE: Proste oczyszczenie ze złej energii - przez Myaeril - 01-02-2014, 00:03

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.