Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Umysł › Stany Świadomości › Sen › Interpretacja snów v
« Wstecz 1 2 3 Dalej »

Sen o... zagładzie?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Sen o... zagładzie?
Autor Wiadomość
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 231
Dołączył: Mon Mar 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: aquarius
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #4
RE: Sen o... zagładzie?
Jaki to mniej więcej okres? Osądzając po szatach ludzi tam zgromadzonych. Bo jest jedna możliwość, która mnie bardzo kusi, mogłaś widzieć przeszłość. Przejrzyj proszę szaty ludzi z okresu około XII, XIII wieku i powiedz, czy to to.

Z tym Panteonem to kiepsko, bo on ma tylko przedsionek prostokątny, serce budowli jest na planie koła.

- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 12:10 {2} przez Atria.)
03-01-2015, 12:10
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 23-11-2014, 20:41
RE: Sen o... zagładzie? - przez Magician7 - 03-01-2015, 07:08
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 09:55
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 12:10
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 12:31
RE: Sen o... zagładzie? - przez Ismena - 03-01-2015, 13:24
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 14:12
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 15:46
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 16:41
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 17:18
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 18:07
RE: Sen o... zagładzie? - przez Ismena - 03-01-2015, 17:40
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 18:07
RE: Sen o... zagładzie? - przez Mikael - 03-01-2015, 19:33
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 20:37
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 22:48
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 22:52
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 23:38
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 23:50
RE: Sen o... zagładzie? - przez Magician7 - 04-01-2015, 00:24
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 04-01-2015, 11:42
RE: Sen o... zagładzie? - przez Avi - 08-03-2015, 21:08

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.