Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Umysł › Stany Świadomości › Sen › Interpretacja snów v
« Wstecz 1 2 3 Dalej »

Sen o... zagładzie?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Sen o... zagładzie?
Autor Wiadomość
Jiruka Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 173
Dołączył: Sat Aug 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Panna
Praktykowany rodzaj magii:
Tarot, Chaos

Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #12
RE: Sen o... zagładzie?
(03-01-2015, 17:18)Atria napisał(a): Posądza się go nawet o kontakty z assassinami.
Jeżeli chodzi Ci o morderstwo Ludwika Wittelsbacha, to owszem, mogła to być jego sprawka. Jednakże jawnie wysłał posłańca, który odwiedził twierdzę Alamut, więc myślę, iż nie posądzano, ale po prostu wiedziano o jego kontaktach z nimi. Myślę, że z ich strony była to przyjacielska przysługa (zabicie księcia Bawarii). Cesarz chciał aby nie wchodzili sobie w drogę, nawzajem nie przeszkadzali, oni zaś wiedzieli, iż w pobliżu rośnie niebezpieczeństwo, więc zwrócili się do niego o pomoc. Ale to tylko moja teoria. :P

Samą postać jako-tako kojarzę (np. w/w zdarzenie, które się z nim poniekąd wiąże), czytałam o nim trochę przy okazji zdobywania jakichś innych informacji. Jednak nie sądzę, aby pojawił się on w moim śnie. To była osoba ubrana jakoś tak, tyle że strój był krwistoczerwony (no kto by pomyślał...) i miał długi rękaw, do tego czarne, skórzane oficerki:

[Obrazek: tumblr_me6cjnNodB1r7whfu.jpg]

The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 18:08 {2} przez Jiruka.)
03-01-2015, 18:07
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 23-11-2014, 20:41
RE: Sen o... zagładzie? - przez Magician7 - 03-01-2015, 07:08
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 09:55
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 12:10
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 12:31
RE: Sen o... zagładzie? - przez Ismena - 03-01-2015, 13:24
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 14:12
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 15:46
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 16:41
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 17:18
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 18:07
RE: Sen o... zagładzie? - przez Ismena - 03-01-2015, 17:40
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 18:07
RE: Sen o... zagładzie? - przez Mikael - 03-01-2015, 19:33
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 20:37
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 22:48
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 22:52
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 23:38
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 23:50
RE: Sen o... zagładzie? - przez Magician7 - 04-01-2015, 00:24
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 04-01-2015, 11:42
RE: Sen o... zagładzie? - przez Avi - 08-03-2015, 21:08

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.