Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Umysł › Stany Świadomości › Sen › Interpretacja snów v
« Wstecz 1 2 3 Dalej »

Sen o... zagładzie?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Sen o... zagładzie?
Autor Wiadomość
Avi Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 141
Dołączył: Sat Dec 2014
Reputacja: 24
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:
Tarot

Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 0 postach
Post: #22
RE: Sen o... zagładzie?
Sny o kataklizmach, w tym o końcu świata zwykle oznaczają zbliżającą się trudną do podjęcia decyzję oraz chaos w naszym wnętrzu, rozerwanie wewnętrzne związane właśnie z tym problemem. Apokalipsa oznacza kłótnie z kimś bliskim, zerwanie zażyłych relacji. Może oznaczać też niedokończoną, powracającą przeszłość- problem, rozdział, który nie jest do końca zamknięty i wraca jak bumerang. Facet we śnie może dawać do zrozumienia, że właśnie przyjdzie podjąć Ci jakieś działanie od którego będzie wszytko w głównej mierze zależeć. Apokalipsa występuje też w momentach traumatycznych i jest odzwierciedleniem naszego przygnębionego tymi faktami wnętrza.
08-03-2015, 21:08
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 23-11-2014, 20:41
RE: Sen o... zagładzie? - przez Magician7 - 03-01-2015, 07:08
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 09:55
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 12:10
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 12:31
RE: Sen o... zagładzie? - przez Ismena - 03-01-2015, 13:24
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 14:12
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 15:46
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 16:41
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 17:18
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 18:07
RE: Sen o... zagładzie? - przez Ismena - 03-01-2015, 17:40
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 18:07
RE: Sen o... zagładzie? - przez Mikael - 03-01-2015, 19:33
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 20:37
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 22:48
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 22:52
RE: Sen o... zagładzie? - przez Atria - 03-01-2015, 23:38
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 03-01-2015, 23:50
RE: Sen o... zagładzie? - przez Magician7 - 04-01-2015, 00:24
RE: Sen o... zagładzie? - przez Jiruka - 04-01-2015, 11:42
RE: Sen o... zagładzie? - przez Avi - 08-03-2015, 21:08

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.