|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Dziennik tarota
|
|
| Autor | Wiadomość |
Disneyowa
UżytkownikLiczba postów: 78 Dołączył: Fri Feb 2015 Reputacja: 1 Płeć: Kobieta Znak Zodiaku: Ryby Praktykowany rodzaj magii: Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 1 postach |
|
||
| 06-06-2015, 20:39 |
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Dziennik tarota - przez Sea - 06-06-2015, 20:25
RE: Dziennik tarota - przez Disneyowa - 06-06-2015, 20:39
RE: Dziennik tarota - przez Atria - 07-06-2015, 12:24
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 07-06-2015, 12:56
RE: Dziennik tarota - przez Szczęściarz - 07-06-2015, 16:16
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 00:26
RE: Dziennik tarota - przez Szczęściarz - 08-06-2015, 07:25
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 08:28
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 08:47
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 09:15
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 09:27
RE: Dziennik tarota - przez Szczęściarz - 08-06-2015, 10:29
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 11:31
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 13:14
RE: Dziennik tarota - przez usia - 30-03-2016, 21:42
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Dopiero gdy udało mi się to opanować, zaczynałam inne kombinacje, inne rozkłady, inne pytania. Kiedy zaczęłam z kabałą zaczynałam dokładnie podobnie, na początku proste rozkłady takie dla laika, by poczuć karty i treść jaką mają zamiar mi przesłać. Następnie coraz trudniejsze. Na początku opanowania ich przeze mnie przyszło rozłożenie ich znajomym (dla sprawdzenia samej siebie, i trochę dla śmiechu). Z kart klasycznych "wywróżyłam" koleżance, ze będzie miała 2 dzieci, z ojcem pierwszego dziecka rozstanie się i nie będzie długo sama jak znajdzie drugiego. Wróżba sprawdziła się po 3 latach. Ale to mnie umocniło w przeświadczeniu, że jednak coś tam widzę. Teraz przynajmniej raz na miesiąc, dwa miesiące wróże za darmo na jednym z portali. Jak na razie w ciągu tych 5 lat, moja sprawdzalność w kartach klasycznych to 70-75%, natomiast jeśli chodzi o kabałę to w granicach od 60-80%. Z tym, ze bardzo rzadko rozkładam karty do kabały.