Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Dywinacja › Tarot v
« Wstecz 1 2 3 Dalej »

Dziennik tarota

[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Dziennik tarota
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #10
RE: Dziennik tarota
Evander z tego co wiem nie zna się na Tarocie, po drugie skąd on ma coś takiego wiedzieć? Znacie się z reala? Spotykacie się często? Mieszkacie razem? Nie oskarżam Cię o kłamstwo czy coś takiego, ale po prostu Evander (czy Jiru) nie może tego wiedzieć - ja również mogę nagadać coś komuś a to, że ktoś mi uwierzy wcale nie znaczy, że byłam szczera. Poza tym ja wcale nie powiedziałam, że ta technika jest zła czy coś w tym rodzaju - ja tylko powiedziałam, że moim zdaniem nie potrzebnie się trudzić, zwłaszcza jeśli ktoś jest początkujący i ma trudności w wejście w stan alfa.

Poza tym teraz mówisz, że efektem tego jest stosowanie talii, z pozytywnym skutkiem, a które kiedyś były trudne - no, dobrze, gratuluję, ale żadna z tych talii nie była by dla Ciebie trudna, gdybyś wybrała tą ''właściwą'' sobie, tą którą sama Cie wzywa i od początku przemawia. Jeśli chodzi o te które Ci doradzono, a nie sprawdziły się - nie dziwię się, bo takie zazwyczaj nie działają. To nie na tym polega. Nie rozumiem co mają tutaj osoby trzymające się zasad i innych za rączkę...

W każdym razie, jak napisałam powyżej i tutaj również podkreśliłam nie mówię, że to zły sposób - mówię że jest to dla mnie bez sensu to jak... no jak smarować masłem kromkę za pomocą palca, ale po co używać palca skoro mogę noża? Choć i w ten i w ten sposób posmaruje kromkę, rozumiesz o co chodzi? Po prostu sądzę, że nie warto tak sobie komplikować życia - jeśli Ty wolisz sposób - ok, nic mi nie do tego, po prostu wyraziłam swoje zdanie odnośnie tej metody, oraz zdziwienie, że po co przechodzić po górze, jak można po łące i nic więcej.

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
08-06-2015, 09:15
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Dziennik tarota - przez Sea - 06-06-2015, 20:25
RE: Dziennik tarota - przez Disneyowa - 06-06-2015, 20:39
RE: Dziennik tarota - przez Atria - 07-06-2015, 12:24
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 07-06-2015, 12:56
RE: Dziennik tarota - przez Szczęściarz - 07-06-2015, 16:16
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 00:26
RE: Dziennik tarota - przez Szczęściarz - 08-06-2015, 07:25
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 08:28
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 08:47
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 09:15
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 09:27
RE: Dziennik tarota - przez Szczęściarz - 08-06-2015, 10:29
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 11:31
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 13:14
RE: Dziennik tarota - przez usia - 30-03-2016, 21:42

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.