Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Dywinacja › Tarot v
« Wstecz 1 2 3 Dalej »

Dziennik tarota

[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Dziennik tarota
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #14
RE: Dziennik tarota
Unebris ZAWSZE, ale to ZAWSZE Tarota należy ''wybrać'' samemu. xD ''Ktoś'' jest potrzebny tylko jako drogowskaz w jaki sposób rozpoznać, że to właśnie ta talia i jedyne co powiedziałam o Twojej metodzie to, to że Twoja metoda to po prostu sposób ''pod górkę'' i wcale zresztą, nie gwarantuje, że to właśnie z tą talią od razu się porozumiemy, co potwierdziłaś zresztą powyżej.

Poza tym dlaczego uważasz, że powiedzenie ''ten ziomek nie zajmuje się kartami'' jest nie na miejscu? Było by nie na miejscu, gdybym to stwierdzenie wzięła z dupy, ale ja z Evanderem mam kontakt i tak naprawdę nie wiesz jaki, nikt nie wie, a więc jak możesz w tym wypadku mówić, że coś jest nie na miejscu? Zwłaszcza jako osoba, która powinna być wolna od schematów i uwarunkowań typu ''co jest na miejscu według ludzi a co nie'', moralność masz własną jak mówisz... a kulturę już nie? A więc wybierasz to co jest Ci wygodne? Brzmi to trochę jak prowokacja, ale przysięgam że nią nie jest!

Poza tym zdziwiłam się, kiedy powiedziałaś że Evander się zajmuje Tarotem, bo z tego co pamiętam powiedział mi że nie... a więc upewniałam się do tego, i Evander nie wróży z Tarota. ;) Jak sam powiedział zajmuje się tylko Wielkimi Arkanami. Choć nie do końca rozumiem, jak można nie wróżyć z Tarota i równocześnie zajmować się Wielkimi Arkanami, ale okey... mniejsza z tym. xDD

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
08-06-2015, 13:14
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Dziennik tarota - przez Sea - 06-06-2015, 20:25
RE: Dziennik tarota - przez Disneyowa - 06-06-2015, 20:39
RE: Dziennik tarota - przez Atria - 07-06-2015, 12:24
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 07-06-2015, 12:56
RE: Dziennik tarota - przez Szczęściarz - 07-06-2015, 16:16
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 00:26
RE: Dziennik tarota - przez Szczęściarz - 08-06-2015, 07:25
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 08:28
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 08:47
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 09:15
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 09:27
RE: Dziennik tarota - przez Szczęściarz - 08-06-2015, 10:29
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 11:31
RE: Dziennik tarota - przez Olimpia - 08-06-2015, 13:14
RE: Dziennik tarota - przez usia - 30-03-2016, 21:42

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.