|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Witajcie...
|
|
| Autor | Wiadomość |
Mordel
UżytkownikLiczba postów: 58 Dołączył: Sat Jun 2021 Reputacja: 0 Płeć: Mężczyzna Znak Zodiaku: Lew, Panna Praktykowany rodzaj magii: Chaos, Pustka, Czas, Energia.. Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach |
|
||
| 07-06-2021, 09:13 |
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Witajcie... - przez Mordel - 05-06-2021, 22:11
RE: Witajcie... - przez BPW - 06-06-2021, 14:55
RE: Witajcie... - przez Mordel - 06-06-2021, 17:42
RE: Witajcie... - przez BPW - 07-06-2021, 07:12
RE: Witajcie... - przez Mordel - 07-06-2021, 09:13
RE: Witajcie... - przez Mordel - 07-06-2021, 09:20
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


ćwiczyłem to na sobie, po tym jak po wpakowaniu absurdalnie dużej energii leczniczej w kark nagle mi strzyknął, a dyskomfort odszedł stwierdzam że to dość proste, jednak to działania na sobie, musiałbym przeprowadzić parę prób na istotach żywych, ale obawiam się że energia którą się na ogół posługuje może być dla ludzi w najdelikatniejszym przypadku🤔"ciężkostrawna" albo w gorszym przypadku może sprawiać ból, przykładowo energia którą kiedyś używałem do znieczulenia punktowego, ludziom sprawiała ból 😅, ale fakt faktem muszę to poćwiczyć z innymi😀 tylko kto byłby na tyle odważny by poddać się mojej terapii😅😅😔
jego częstotliwości pobudzają elektrokineze. TO NIE ILUZJA, bywa kapryśny i wredny, ale czesto jest przyjazny😇 Proszę napiszcie mi na PW co czujecie patrząc na niego