Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Zaklęcia i rytuały › Klątwy v
1 2 Dalej »

Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza?
Autor Wiadomość
Merid♡ Offline
W♡l♡cz♡a!

Liczba postów: 990
Dołączył: Mon Apr 2016
Reputacja: 13
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 186
Podziękowano 92 razy w 60 postach
Post: #2
RE: Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza?
Cytat:Trochę zaczęłam czytać więcej na temat magii i coraz częściej widzę opinię pod postami, że rytuały są wspomagaczem, a najważniejsze są umiejętności, emocje i intencja rzucającego. Stąd moje pytanie, czy można bez żadnych rytuałów i innych wspomagaczy, samą intencją, wolą i emocjami "rzucać" urok/klątwę??
W sumie już sama sobie odpowiedziałaś.
Można.

"Zrób mi tę przyjemność. Uwielbiaj mnie mimo wszystko."
03-12-2021, 07:49
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza? - przez Satyrka - 03-12-2021, 05:24
RE: Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza? - przez Merid♡ - 03-12-2021, 07:49
RE: Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza? - przez BPW - 03-12-2021, 08:28
RE: Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza? - przez Nilvan - 03-12-2021, 12:57
RE: Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza? - przez Satyrka - 03-12-2021, 16:44
RE: Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza? - przez Olimpia - 27-03-2022, 16:57
RE: Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza? - przez Ariqa - 12-04-2022, 16:26
RE: Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza? - przez lisa - 31-08-2022, 20:48
RE: Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza? - przez Olimpia - 01-09-2022, 04:49
RE: Czy można rzucić klątwę lub urok bez rytuału ani wspomagacza? - przez lisa - 01-09-2022, 20:22

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.