Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Umysł › Stany Świadomości › Sen › Interpretacja snów v
1 2 3 Dalej »

Prośba o interpretacje snu.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Prośba o interpretacje snu.
Autor Wiadomość
Zefir Offline
maskotka forum

Liczba postów: 332
Dołączył: Thu Aug 2020
Reputacja: 2
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Lew
Praktykowany rodzaj magii:
magia spontaniczna

Podziękowania: 60
Podziękowano 67 razy w 51 postach
Post: #2
RE: Prośba o interpretacje snu.
Sen pojawił się raz, czy czasami?
Jak raz to nie ma sensu interpretować.
Jeśli czasami, to trzeba dojść do tego jakie znaczenie ma dla podświadomości bursztyn (np. w ciągu dnia coś się działo konkretnego po śnie z bursztynem?)
Może konkretny przykład: ojcu kiedyś (na studiach) śniło się, że otaczały go czarne węże - one symbolizowały problemy, różnych wrogów itp. i rzeczywiście - co chwila ktoś robił nalot na akademik do pokoju, co chwila ktoś miał złe zamiary, co chwila coś się działo itp. Za jakiś czas śniło mu się, że szedł i te węże stały przed nim i się rozeszły robiąc mu przejście. Od tamtej pory problemy się skończyły i był święty spokój.


Btw. nie oglądałeś KIEDYŚ jakiegoś tego typu horroru? kojarzy mi się z Blair Witch i mimo, że wałkowałem go z ileś lat temu to i tak kiedy mam koszmary to widzę te różne "głupoty". (co ciekawe - nie tak jak były, a tak jak zapamiętałem i podświadomość też).
07-05-2022, 11:01
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:


Wiadomości w tym wątku
Prośba o interpretacje snu. - przez BPW - 07-05-2022, 10:54
RE: Prośba o interpretacje snu. - przez Zefir - 07-05-2022, 11:01
RE: Prośba o interpretacje snu. - przez BPW - 07-05-2022, 11:17
RE: Prośba o interpretacje snu. - przez Merid♡ - 07-05-2022, 12:36
RE: Prośba o interpretacje snu. - przez Adrianna - 07-05-2022, 13:01
RE: Prośba o interpretacje snu. - przez Cabotine - 07-05-2022, 19:36

  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.