Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Magia › Zaklęcia i rytuały › Ochrona › Oczyszczanie i egzorcyzmy v
1 2 Dalej »

Rytuał oczyszczajacy mieszkanie

Strony (2): 1 2 Dalej »
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
Autor Wiadomość
~wilk1610
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #1
Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
Potrzebne
- czarna ( bądź biała ) naturalna świeca
- biała szałwia
- specjalne naczynie do zagaszenia szałwii po skończonym rytuale.

Odnajdujemy centralne położony punkt domu i ustawiamy tam świeczkę, i jak jesteśmy gotowi to zapalamy czarną świeczkę.
oczyszczanie zaczynamy ( ważne czy dom jest z piwnica jeżeli tak to zaczynamy od niej a kończymy na strychu jeżeli jest ) od drzwi wejściowych, i poruszamy się w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara, recytując w myślach bądź nagłos poniższe zaklęcie:


Z mocą Bogini i Boga,
I czterema Wiatrami ,
Oczyszczam ten dom,
Przed złymi wpływami
Wszelkie zło które zamieszkuje tu,
Odejdzie w stronę Światła
Bo jego panowanie skończyło się już.
Teraz nadszedł czas
Dobra, harmonii i wielkiej Miłości,
I w tym domu już światło gości.
Z błogosławieństwem Bogini i Boga
Żadne zło tu wejść nie zdoła,
Bo taka jest mieszkańców wola.


Dobrze by było podczas rytu z wizualizować sobie białe światło wypełniające cały dom.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2012, 17:34 {2} przez Olimpia.)
16-09-2012, 16:28
Odpowiedz
Podziękowali:
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,283
Dołączył: Sat Sep 2012
Reputacja: 97
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Wodniś ^^
Praktykowany rodzaj magii:
Magia Naturalna

Podziękowania: 680
Podziękowano 606 razy w 578 postach
Post: #2
RE: Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
Biała Szałwia. <3 Naprawdę ją polecam! No i ma taki mistyczny zapach, od razu czuć zwiększenie wibracji i oczyszczenie a także odpina nas od energopasożytów i ogólnie pasożytów. :D No i pomocna przy zdejmowaniu uroków i klątw... Biała Szałwia jest niestety ginącym gatunkiem ale za to zbierana tylko przez Indianin a to jest dla nas magów na +! :D
16-09-2012, 17:37
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
greg1982fr Offline
Użytkownik

Liczba postów: 47
Dołączył: Tue Jun 2014
Reputacja: 1
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: zWodnik
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Post: #3
RE: Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
Bez urazy, ale starczy okadzenie. ;)
Rzecz jasna, o ile nie będziemy mieli wtedy myśli "niech szlag trafi te Mariolkę, znowu sobie nową kiecce kopiła" albo "ten Paweł to musiał się z szefową przespać, dostał urlop na lipiec". ;p
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2014, 15:19 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
10-06-2014, 15:02
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
~Ismena
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #4
RE: Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
Greg haha, :D owszem można okadzić, nie tylko białą szałwią, ale również innymi ziołami, np. macierzanka albo rozmarynem. Można też kupić gotowe mieszanki ziół do oczyszczania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014, 21:38 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
09-07-2014, 20:39
Odpowiedz
Podziękowali:
~Viktor
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #5
RE: Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
Z własnego doświadczenia (nabytego niechcący w ostatnim czasie), żadne ryty nie są potrzebne.
Biała szałwia jest w 100% skuteczna w oczyszczaniu wszelakiego syfu.
11-07-2014, 14:16
Odpowiedz
Podziękowali:
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 623
Dołączył: Sat May 2014
Reputacja: 27
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: panna
Praktykowany rodzaj magii:
mieszana

Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #6
RE: Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
Ja mam kadzidło oczyszczająco-ochronne, które używam do rytów ochronnych:
- szczypta szałwii,
- szczypta rozmarynu,
- szczypta szałwii,
- suszone liście oliwki,
- szczypta bazylii,
- szczypta piołunu.

Zauważyłem, że ma podobny zapach do kościelnego kadzidła, świetnie oczyszcza.

Edit by Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014, 01:38 {2} przez Neaxx.)
28-11-2014, 00:48
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Raven Offline
Użytkownik

Liczba postów: 228
Dołączył: Sun Feb 2014
Reputacja: 8
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:
Demonologia/Nekromancja

Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #7
RE: Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
Cóż, szałwia jest rzeczywiście niezła.
Tyle, że jak dla mnie okropnie śmierdzi. Nie mogę wytrzymać.
Kiedy Viktor oczyszczał nią pokój skończyło się na tym, że oczyścił go ze mnie.

Kiedy tonie twoje dziecko, to musisz skakać do wody i je ratować, a nie inwokować rusałki
28-11-2014, 01:50
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 623
Dołączył: Sat May 2014
Reputacja: 27
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: panna
Praktykowany rodzaj magii:
mieszana

Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #8
RE: Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
No biała szałwia nie pachnie jakoś super, ale na pewno nie śmierdzi i jest do zniesienia, poza tym jak masz problem z biała szałwia, to zmieszaj samodzielnie zioła i okadź, nienawidzę kadzideł w formie lasek i jestem przeciwnikiem kupowania gotowych, najlepiej kupić zioła wymieszać i zapalić, zapach przepiękny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014, 16:08 {2} przez Neaxx.)
28-11-2014, 01:55
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Nenufa-ry7 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 42
Dołączył: Fri Nov 2014
Reputacja: 0
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Skorpion
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #9
RE: Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
A żywiczne kadzidło olibanum? Ma taki taki lekki cytrusowy aromat. Można użyć do oczyszczania? Mam spory zapas (kupiłam kiedyś z ciekawości) i chciałabym spożytkować z sensem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2014, 16:52 {2} przez Neaxx.)
29-11-2014, 12:22
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
~Ismena
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Post: #10
RE: Rytuał oczyszczajacy mieszkanie
(28-11-2014, 01:50)Raven napisał(a): Cóż, szałwia jest rzeczywiście niezła.
Tyle, że jak dla mnie okropnie śmierdzi. Nie mogę wytrzymać.
Cóż, istotnie zapach lekko duszący, wręcz jak dla mnie "zamulający". Pilnuje, żeby jej zbytnio nie nawdychać i potem wietrze pokój. *** Mieszanka, którą proponuje Magician7 jest dobra moim zdaniem. :)

Edit by Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2014, 16:57 {2} przez Neaxx.)
29-11-2014, 14:09
Odpowiedz
Podziękowali:
Strony (2): 1 2 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.