Witchcraft - Forum ezoteryczne
  • Strona główna
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Współpraca
  • Szukaj
Logowanie — Rejestracja


Witchcraft - Forum ezoteryczne › Umysł › Stany Świadomości › Sen › Interpretacja snów v
« Wstecz 1 2 3 Dalej »

Węgiel ...

Strony (2): 1 2 Dalej »
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
Witaj, Gościu!
Witaj! Nie jesteś jeszcze zalogowany. Zaloguj się by móc w pełni korzystać ze strony. Jeżeli nie masz jeszcze konta kliknij tutaj.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Tryb drzewa | Tryb normalny
Węgiel ...
Autor Wiadomość
Sea Offline
Użytkownik

Liczba postów: 186
Dołączył: Fri Dec 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Koziorożec
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: -2
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #1
Węgiel ...
Trzeci dzień z rzędu śni mi się węgiel. Raz taki świeżo kupiony, innym razem taki nie do końca wypalony.
Czy to znaczy, że zostanę górnikiem? :D:D:D
Kto się pokusi o interpretację snu? :D

Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2015, 09:44 {2} przez Neaxx.)
01-04-2015, 18:54
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 231
Dołączył: Mon Mar 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: aquarius
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Węgiel ...
Cóż, może i specjalista nie jestem, jednak węgiel dość długo się pali (porównując z wieloma materiałami), daje też wiele ciepła. W dodatku to podstawa chemii organicznej (wszystko co żywe istnieje na bazie węgla). Poza tym węgiel po latach w odpowiednich warunkach może stać się diamentem. To z węgla (pierwiastka) otrzymujemy grafen i karbin (najwytrzymalsze materiały świata, wielokrotnie przewyższają diament, a grafen to ledwie jedna warstwa atomów), w dodatku grafit fulereny (niczym klocki można je składać, możemy też zamknąć inne pierwiastki w nich, wiele zastosowań). Czyli węgiel jest podstawą życie, ma wiele form, w dodatku powiązany jest z ogniem, ciepłem - mi osobiście kojarzy się to z ciepłem domu rodzinnego, miłością, bezpieczeństwem. Mimo wszystko nie jest jednoznacznie pozytywny, w końcu skądś się wzięło powiedzenie, że niegrzeczne dzieci dostają węgiel pod choinkę.

Jeśli o mnie chodzi, brałabym to jako pozytywny znak. Jeśli świeżo kupiony - coś jest przed tobą, możesz rozpalić nowy płomień (uczucie, szansa?). Prawie wypalony - czas na coś nowego, nie rozkopujmy w nieskończoność przeszłości i nie trzymajmy się z uporem maniaka czegoś, co już nie ma szans dalszego trwania. Trzeba iść o krok na przód, pozwolić temu czemuś przeminąć. Poza tym w przyszłości, jeśli się nim dobrze zaopiekujesz, może być niezwykle cenny (ciepło i diament - szansa na dobrą przyszłość, wybór, wymaga cierpliwości), da siłę i pozwoli wiele przetrwać (pozostałe odmiany alotropowe). Kolejne odniesienia do czegoś nowego, tworzenia, wyboru - grafit, ołówek, rysowanie własnej drogi oraz fulereny - składanie czegoś do kupy z mniejszych części, są okrągłe, a okrąg to symbol ideału, w dodatku może zawierać coś wewnątrz, coś ten wybór, zmiana przyniesie w przyszłości.

Tak, nie ma to nic wspólnego z sennikami. Warto jednak na wszystko spojrzeć pod innym kątem niźli zazwyczaj patrzymy.

- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
01-04-2015, 19:36
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 164
Dołączył: Wed Aug 2014
Reputacja: 3
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Rak
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano -1 razy w -1 postach
Post: #3
RE: Węgiel ...
Opisz to dokładniej. Palił się? Ile tego węgla było? Dotykałaś go, czy tylko widziałaś?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2015, 16:10 {2} przez Animal.)
01-04-2015, 19:38
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
atik Offline
Użytkownik

Liczba postów: 146
Dołączył: Tue Apr 2014
Reputacja: 7
Płeć: Niezweryfikowana
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Post: #4
RE: Węgiel ...
Pokuszę się o interpretacje. xD
Węgiel symbolizuje wydarzenia z przeszłości, ogień że coś zjebałaś. Ogólne przesłanie- będziesz mogła coś poprawić z przeszłości w dalekiej przyszłości. Mogę jak się mylić.
Edit: A ktoś napisał jak pisałem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2015, 16:11 {2} przez Animal.)
01-04-2015, 19:38
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Sea Offline
Użytkownik

Liczba postów: 186
Dołączył: Fri Dec 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Koziorożec
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: -2
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #5
RE: Węgiel ...
Ten świeży węgiel woziłam w plecionej kolorowej siatce. Co dziwne; miałam go w wózku dziecinnym, a raczej pod nim. Nie wiem, czy było tam jakieś dziecko. Węgiel był pod spodem i to on przykuwał moją uwagę. Pchałam ten wózek drogami do jakiegoś celu. Chyba chciałam go komuś oddać. Wiedziałam, że nie jest mój.

Następnej nocy węgiel niosłam w tej samej różowej siatce z dziurkami. Połyskiwał w słońcu złotem. Też gdzieś szłam i też chyba znałam cel.

I ostatniej nocy wybierałam niedopalony węgiel z popielnika. Myślałam wtedy, że jeszcze się go spali; bo to jeszcze dobry węgiel.

Dziwne te sny z powtarzającym się motywem węgla.

Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
01-04-2015, 20:14
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 314
Dołączył: Sat Feb 2014
Reputacja: 29
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku:
Praktykowany rodzaj magii:
czerwono-zielona w żółte paski

Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 0 postach
Post: #6
RE: Węgiel ...
Jeżeli nie masz dziecka, to najprawdopodobniej Twoja podświadomość mówi, że pora to zmienić póki jest jeszcze czas.

Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. ;) 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
01-04-2015, 21:56
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 623
Dołączył: Sat May 2014
Reputacja: 27
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: panna
Praktykowany rodzaj magii:
mieszana

Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #7
RE: Węgiel ...
Te sny z węglem symbolizują Twoją chęć pomocy dzieciom, prowadzenia ich, oraz wspierania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2015, 16:12 {2} przez Animal.)
01-04-2015, 22:04
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 164
Dołączył: Wed Aug 2014
Reputacja: 3
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Rak
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano -1 razy w -1 postach
Post: #8
RE: Węgiel ...
Noszenie węgla oznacza nieszczęście. Może być związane z pracą. To twoje 'grzebanie' w żarzącym się węglu też nie wróży niczego dobrego. Przygotuj się na kopa w tyłek od życia.

PS. Ooo widzę, że każdy ma odmienne zdanie. Ciekawe co okaże się prawdą...
02-04-2015, 23:01
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Sea Offline
Użytkownik

Liczba postów: 186
Dołączył: Fri Dec 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Koziorożec
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: -2
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Post: #9
RE: Węgiel ...
Nic złego się nie wydarzyło, raczej przeciwnie.
Miałam miłe odwiedziny nieznanego dotąd sąsiada z drugiego końca wsi.
Dzień po dniu jakieś listy i przesyłki, jedne oczekiwane, inne nie. Same pozytywne rzeczy, a do tego jeszcze trafiłam trójkę w totka. Szkoda, że nie szóstka, ale nie wymagajmy od razu za wiele. :D

Tak, że węgiel zapowiedzią niczego złego nie był, raczej dobrą wróżbą. :angel:

Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
03-04-2015, 18:05
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 164
Dołączył: Wed Aug 2014
Reputacja: 3
Płeć: Mężczyzna
Znak Zodiaku: Rak
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: 0
Podziękowano -1 razy w -1 postach
Post: #10
RE: Węgiel ...
Moje pierwsze odczucie właśnie takie było. Pozytywny znak. Ale zacząłem myśleć i zmieniłem zdanie. Powinienem był bardziej słuchać siebie.
03-04-2015, 20:29
Znajdź Posty Odpowiedz
Podziękowali:
Strony (2): 1 2 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Witchcraft - Magia, Ezoteryka, Rozwój duchowy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Theme designed by KoZ.
Edycja © Witchcraft
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Diablo® and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.